Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Další diskuseOperační systémy Windows
Všechna témata fóra
Možnost

2 Příspěvky

11-02-2020

Slovakia

4 Přihlášení

25 Page Views

• Registered: ‎11-02-2020
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 25
  • Message 1 of 3

B540p All-in_One -Aktulizácia Windows 10 - nefunkčný bluetooth, problém stlačiarňou

2020-11-02, 12:59 PM

Dobrý deň,

aktualizoval som Windows 10 Home na verziu 20H2. Odvtedy mi nefunguje bluetooth. Zariadenia sú spárované, ale nedá sa k nim pripojiť.

Pri tlači viacerých dokumentov mi vytlačí prvý dokument. Pri každom ďalšom vo fronte vypíše "Chyba pri tlači na ECOSYS M6635cidn (tlačiareň). Následne vyhlási "Chyba tlačiarne". A potom dokument vo fronte vytlačí. Keďže tlačím veľa dokumentov, veľmi to zdržiava.

Ak by sa s tým dalo pomôcť, bol by som rád.

Ďakujem

Odpověď
Odpověď
Možnost

11011 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26854 Přihlášení

587840 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Náhledy: 587840

Re:B540p All-in_One -Aktulizácia Windows 10 - nefunkčný bluetooth, problém stlačiarňou

2020-11-04, 13:43 PM

Ahoj Jaro Š,

žiaľ, B540p nie je podporovaný v súvislosti s Windows 10. Jedná sa o staršie zariadenie, ktorého podpora bola ukončená a ovládače pre toto zariadenie v súvislosti s Windows 10 poskytoval priamo Microsoft. Mohol by si skúsiť preinštalovať posledný Bluetooth ovládač pre Tvoje zariadenie, no pre Windows 10 nie je žiaden dostupný, tak snáď sa bude dať nainštalovať nejaký starší, napr. pre Windows 8.

Obávam sa, že by bol pre zariadenie potrebný novší ovládač pre Bluetooth, aby bez problémov fungoval s najnovšou verziou Windows 10.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď

Replies(2)
Možnost

2 Příspěvky

11-02-2020

Slovakia

4 Přihlášení

25 Page Views

• Registered: ‎11-02-2020
  • Náhledy: 25
  • Message 2 of 3

B540p All-in_One -Aktulizácia Windows 10 - nefunkčný bluetooth, problém stlačiarňou

2020-11-04, 10:04 AM
Problém s tlačiarňou je vyriešený. Stiahol som nevhodný ovládač. Po nainštalovaní správneho ovládača tlačiareň funguje korektne.
Odpověď
Odpověď
Možnost

11011 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26854 Přihlášení

587840 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Náhledy: 587840
  • Message 3 of 3

Re:B540p All-in_One -Aktulizácia Windows 10 - nefunkčný bluetooth, problém stlačiarňou

2020-11-04, 13:43 PM

Ahoj Jaro Š,

žiaľ, B540p nie je podporovaný v súvislosti s Windows 10. Jedná sa o staršie zariadenie, ktorého podpora bola ukončená a ovládače pre toto zariadenie v súvislosti s Windows 10 poskytoval priamo Microsoft. Mohol by si skúsiť preinštalovať posledný Bluetooth ovládač pre Tvoje zariadenie, no pre Windows 10 nie je žiaden dostupný, tak snáď sa bude dať nainštalovať nejaký starší, napr. pre Windows 8.

Obávam sa, že by bol pre zariadenie potrebný novší ovládač pre Bluetooth, aby bez problémov fungoval s najnovšou verziou Windows 10.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

0 uživatelé považovali toto řešení za užitečné.

Tohle mi také pomohlo

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms