Česká a Slovenská komunita

Custom CategoryPřivítání a často kladené otázky
Všechna témata fóra
Možnost

7364 Příspěvky

08-17-2015

SK

26484 Přihlášení

556880 Page Views

  • Příspěvky: 7364
  • Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: SK
  • Náhledy: 556880
  • Message 1 of 1

Přihlášení a Lenovo ID

2018-10-29, 23:03 PM
Pokud se chcete přihlásit do Fóra abyste se mohli zúčastnit diskuse, je třeba kliknout v pravém horním rohu na tlačítko "Přihlásit".
 
 
 Tato možnost Vás zavede na následující obrazovku:Pokud jste se na jedné z našich stránek již zaregistrovali a vlastníte stávající Lenovo ID, stačí když pod položkou "Sign in" vyplníte svůj přihlašovací Email a zadáte heslo, které jste stanovili pro svůj Lenovo ID profil. Následně budete vyzváni k volbě aliasu, pod kterým budete ve fórech vystupovat.

Pokud nevlastníte Lenovo ID, je třeba kliknout na položku "Sign up" a založit nové Lenovo ID, pomocí kterého se budete přihlašovat do fór Lenovo. Tento profil - Lenovo ID - je později použitelný i na jiných stránkách Lenovo:
 

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead


DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat
X

Save

X

Vymazat

Top Kudoed Autoři

Zobrazit vše