Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Custom CategoryPřivítání a často kladené otázky
Všechna témata fóra
Možnost

11371 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26931 Přihlášení

591878 Page Views

  • Příspěvky: 11371
  • Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 591878
  • Message 1 of 1

Vítejte v České a Slovenské komunitě!

2020-06-10, 19:51 PM

 

Děkujeme, že jste si vybrali společnost Lenovo! Jmenuji se Juraj a managementu komunity se věnuji už 5 let. Fóra jsou peer2peer komunitou, a proto se bohužel nemohu zúčastnit všech diskusích, ale snažím se, aby tomu tak bylo. Náš komunitní tím je v současnosti tvořen pouze mnou, ale v jiných komunitách je běžné, že mimo administrátora (mě), se diskusí účastní i Gurus a Moderátoři. Fóra a komunita doplňují oficiální podporu, ale nenahrazují ji.

 

Gurus a Moderátoři v jiných komunitách nejsou zaměstnanci Lenova a jsou dobrovolníci, kteří svými vědomostmi pomáhají ostatním uživatelům. Pokud byste se v budoucnu chtěli stát členem našeho komunitního týmu, stačí svými vědomostmi a znalostmi pomáhat jiným uživatelům.

 

Vaše zpětná vazba

 

Fóra jsou důležitou součástí zpětné vazby pro identifikaci problémů s našimi produkty, reprodukci symptomů a jejich nápravu. V této souvislosti je však důležité zmínit, že fóra nejsou kontaktní možností pro naši podporu a že z fóra nemáme přístup k informacím a detailem jednotlivých případů servisu. Pokud je váš problém naléhavý, doporučujeme neprodleně kontaktovat naši podporu. Pro vytvoření nového případu a otázky ohledně jeho aktuálního stavu je třeba kontaktovat naši podporu pomocí příslušného kontaktního formuláře.

 

Součástí naší sítě zpětné vazby je průzkum fóra, kterého se můžete zúčastnit. Průzkum se týká fóra, jeho funkčnosti a způsobu, jakým ho spravujeme. Pokud byste nám chtěli poskytnout zpětnou vazbu ohledně objednávky, produktu nebo servisního případu, vytvořte prosím novou diskusi ve fóru, protože takto můžeme na vaši zpětnou vazbu reagovat a pomoct vám v rámci veřejné diskuse.

 

Stížnosti

 

Z fóra je možné podat stížnost, je to však možné pouze ve vybraných případech. Pokud by bylo zařízení během opravy poškozené, pokud by oprava trvala déle než 30 dní a pokud příznak, kvůli kterému bylo zařízení zasláno do opravy i po opravě nadále přetrvával. Z fóra neumíme předat stížnost v případě, pokud vám byla vyčíslena částka s fakturou na opravu. V takovém případě je třeba předat stížnost tak, že odpovíte přímo na E-mailovou zprávu od servisu, ve kterém vám byla oznámena částka potřebná na opravu. Jsou to právě tito pracovníci, kteří mají k zařízení přímý přístup a také prováděli ohledání zařízení a jeho poškození.

 

Registrujte svůj produkt

 

Pokud si chcete své zařízení zaregistrovat přes náš portál podpory, musíte se nejprve zaregistrovat na adrese support.lenovo.com a přihlásit se. Pak je třeba kliknout na Můj účet / Moje produkty, dále na šipku "více" kde musíte kliknout na Zaregistrujte svůj výrobek. Následně si vyberte Elektronický přístup a zadejte svůj autorizační kód a PIN.

 

Pokyny pro komunitu

 

Před tím, než zveřejníte svůj příspěvek na našem fóru, je třeba, abyste si přečetli a dodržovali naše pokyny pro komunitu. Pokud byste zveřejnili příspěvek, který není v souladu s našimi pokyny, může být přesunut z veřejné části fóra. Pokud byste opakovaně ignorovali naše pokyny, můžeme dočasně no i trvale odstranit vaše privilegium na zveřejňování příspěvků.

 

Váš produkt

 

Všechny ovladače a manuály k zařízení nalezete na naší stránce podpory po zadání modelu nebo sériového čísla. Oficiální specifikace vašeho produktu nalezete na stránce PSREF.

 

S pozdravem,

 

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead


EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat
X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Líbí se mi žebříček (Autoři)

(Posledních 7 dní)

Uživatel Likes

Zobrazit vše