anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Administrator
Wyświetleń: 332

Tutaj możesz znaleźć listę często zadawanych pytań dostępną na stronie wsparcia technicznego Lenovo. Znajdziesz tu poradniki, rozwiązania problemów technicznych, tutoriale wideo...

A poniżej znajduje się nasza lista często zadawanych pytań:

1. Jak mogę sprawdzić status mojej gwarancji?

Przede wszystkim potrzebujesz swojego numeru seryjnego. Ten artykuł Bazy Wiedzy pomoże Ci go sprawdzić. Następnie przejdź  do strony wsparcia -> Warranty Lookup. Wpisz swój numer seryjny i gotowe!

2. Gdzie znajdę informacje na temat produktów Lenovo?

W tym artykule Bazy Wiedzy znajdziesz informacje na ten temat.

3. Jak utrzymywać komputer w czystości?

Generalny poradnik na ten temat znajdziesz w tym artykule ze strony Wsparcia.

4. Jak dbać o kumputer, aby działał optymalnie?

Zapoznaj się z tym artykułem Bazy Wiedzy, by uzyskać generlane informacje Emotikon: Szczęśliwy

5. Co oznacza "pikanie" Thinkpada?

Zajrzyj na tę stronę, any uzyskac informacje na temn temat.

6. Jak wejść do BIOS-a w Ideapadach?

Sprawdź informacje dostępne na tej stronie Wsparcia.

7. Jak wejść do BIOS-a w komputerach stacjonarnych?

Zajrzyj na tę stronę, by uzyskać szczegółowe informacje.

8. Jak skontaktować się s polskim call center?

Kontakty do polskiego call center Lenovo znajdują się tutaj.

9. Kupiłem/am laptopa w Polsce, ale dużo podróżuję, czy moja gwarancja będzie ważna również za granicą?

Jeśli dużo podróżujesz lub przeprowadzasz się na stałe za granicę, warto poczytać na temat międzynarodowego serwisu gwarancyjnego. Tutaj znajdziesz wszelkie potrzebne informacje. Pamiętaj, że nie obejmuje on wszystkich produktów Lenovo - sprawdź czy jest dostępny dla twojego modelu.Kontakty do polskiego call center Lenovo znajdują się tutaj.

10. Jak znajdę najbliższy serwis Lenovo?

Najlepszym sposobem jest wejscie na strone wsparcia technichnego, wpisanie swojego modelu komputera w wyskakującym okienku po czym w zakładce "Gwarancaj I naprawa" wybranie opcji "Znajdź lokalnego autoryzowanego dostawcę usług", opcja dostępna tutaj. Natomiast tutaj znajdziesz pełną listę serwisów Lenovo na całym świecie.

11. Gdzie znajdę instrukcje dot. wymiany części w Thinkpadach/Ideapadach?

Świetnym źródłem informacji na temat wymiany części w komputerach Lenovo są podręczniki konserwacji sprzętu (eng. Hardware Maintanance Manual) dostępne na stronie wsparcia w zakładce Dokumentacja.

Tutaj natomiast znajdziesz poradniki wideo na temat wymiany części w różnych komputerach.

12. Gdzie znajdę pełną listę części dla mojego modelu?

Pod tym linkiem znajdziesz pełną listę części dla Twojego modelu komputera. 

13. Dlaczego mój komputer się przegrzewa?

Ten artykuł Bazy Wiedzy dostarcza podstawowyc informacji na temat przegrzewania się laptopów.

14. Jak wejść do BIOS-a w komputerach z serii Think?

Tutaj znajdziesz informacje jak wejęśc do BIOS-a w komputerach ThinkPad.

15. Jak utworzyć dysk odzyskiwania przy użyciu programu One Key Recovery?

Szczegółowe informacje na temat programu One Key Recovery znajdziesz na tej stronie Wsparcia.

Was this information helpful?

Autorzy