anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Administrator
Wyświetleń: 33

 

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które przychodzą na forum w celu uzyskania pomocy, wiesz, że możliwość znalezienia czytelnie oznaczonych Zaakceptowanych Rozwiązań i artykułów z Bazy Wiedzy jest kluczem do Twojego sukcesu.

 

Jeśli inny członek społeczności odpowie na twoje pytanie, a jego odpowiedź rozwiąże twój problem, poświęć chwilę, aby kliknąć przycisk "Zaakceptuj jako rozwiązanie" w wiadomości, w której znajduje się właściwa odpowiedź.

 

W ten sposób oddajesz przysługę Społeczności:

 

1) Zaakceptowane rozwiązania pomagają innym szybciej znaleźć odpowiedź, zamiast czekać na dalsze rozwiązania problemu.

  

2) Zaakceptowane rozwiązania można ulepszać i rozwijać w artykułach bazy wiedzy. Poświęcając czas na oznaczenie rozwiązania, przyczyniasz się do ogólnej wiedzy społeczności.

 

3) Zaakceptowane rozwiązania są traktowane priorytetowo w wynikach wyszukiwania, więc oznaczanie rozwiązania pomaga je promować i zwiększa szanse na znalezienie go przez innych.

 

Dodatkowo pamiętaj, aby przyznać "Kudo" (punkty) osobom, które przyczyniły się do rozwoju dyskusji. Uznanie zasług innych użytkowników wzmaga motywację i przyjemność korzystania z Forum dla wszystkich Emotikon: Szczęśliwy

 

Was this information helpful?

Autorzy