anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Administrator
Wyświetleń: 498

 

Aby zarejestrować się w Społeczności potrzebujesz Lenovo ID - danych logowania, których możesz używać na różnych stronach Lenovo, na przykład na stronie wsparcia, w sklepie. Aby zarejestrować się na forum, kliknij przycisk "Zaloguj się" w prawym górnym rogu strony. Dalsze postępowanie zależy od tego czy posiadasz już Lenovo ID.

 

Untitled picture4.pngUntitled picture4.png

 

  1. Jeśli posiadasz Lenovo ID, wybierz kartę "Sign In" i wprowadź swój e-mail, którego użyłeś/-aś przy rejestracji oraz hasło. Następnie system poprosi Cię o wybranie nazwy użytkownika, pod którą będziesz znany/-a na forach. Pamiętaj o potwierdzeniu rejestracji na forum przez kliknięcie w link przesłany na Twój adres e-mail.

 

  1. Jeśli nie posiadasz Lenovo ID, wybierz opcję "Sign up" , wprowadź swój e-mail, wybierz hasło, po czym potwierdź rejestrację przez kliknięcie w link przesłany na Twój adres mailowy. Następnie możesz dokończyć rejestrację wybierając swoją nazwę użytkownika, pok którą będziesz znany/-a na forach. Na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie druga wiadmość z linkiem weryfikacyjnym. Zanim zaczniesz pisać na forum musisz potwierdzić rejestrację klikając w ten link.

Was this information helpful?

Autorzy