Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

ThinkPadyTablety ThinkPad
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

09-17-2020

Poland

3 Łączna liczba zalogowań

15 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 15
  • Message 1 of 2

Thinkpad Tablet 2

2020-09-17, 14:03 PM

Witam serdecznie. Mam problem z tabletem jak w temacie. Posiadam zainstalowany Win home10  kompilację 1803. Microsoft nagminnie mi wciska aktualizację do kompilacji 1909. Po zainstalowaniu kompilacji 1909 tracę w tablecie dotyk i dźwięk. Pisałem do Microsoftu i wypieli się na mnie, twierdząc, że to producent laptopa ma zadbać o sterowniki. Co mam dalej zrobić z tym fantem, ponieważ nie widzę odpowiednich sterowników na stronie lenovo. Problem w tym, że nie potrzebuję nowej kompilacji, lecz ona mi się nagminnie wpycha i nie mogę jej wyłączyć.

Odpowiedź
Opcje

5513 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1360 Łączna liczba zalogowań

49369 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 49369
  • Message 2 of 2

Re:Thinkpad Tablet 2

2020-09-22, 6:54 AM

Cześć @Studio Art-BI,

Witaj w Społeczności!

Według informacji dostępnych na naszej stronie wsparcia Twój model nie jest kompatybilny z Windowsem 10 1909, dlatego zalecamy raczej pozostanie przy poprzedniej wersji systemu operacyjnego, która nie powoduje problemów. Niestety, sterowniki dla Windowsa 10 1909 nie zostana już wypuszczone dla tego tableta.

W celu powstrzymania powiadomień zachęcających do aktualizacji systemu operacyjnego, skorzystaj z instrukcji zamieszczonych tutaj:

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4023814/some-versions-of-windows-10-display-a-notification-to-install-the-late

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty