anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Administrator
Wyświetleń: 682

 

Jeśli masz problem ze swoim komputerem polecamy najpierw próbę samodzielnego rozwiązania korzystając z materiałów na stronie wsparcia technicznego: https://support.lenovo.com/pl/pl/ lub z pomocy Społeczności. Ale czasem zachodzi konieczność kontaktu z call center, i wtedy też warto znać numery telefonu do poszczególnych działów. Oszczędzi to czasu i nerwów zarówno Tobie jaki i pracownikom call center.

 

  • Telefony komórkowe: numer do wsparcia motoroli: 22 30 70 360. Można kierować tam tak sprawy wsparcia technicznego telefonów, jak i ewentualne eskalacje (linia posiada osoby funkcyjne). Numer do centrum serwisowego CTDI : 22 703 41 00 uwaga: CTDI bardzo rzadko przyjmuje zgłoszenia serwisowe telefonicznie, najlepiej zgłaszać to poprzez stornę: https://www.ctdi.pl/serwis-klienci-indywidualni.html .

 

  • Laptopy (seria Idea oraz Think), AiO, komputery stacjonarne (Think oraz Idea) podlegają w pełni pod nasze wsparcie tak techniczne, jak i gwarancyjne. Jedynym wyjątkiem są osobno zakupione stacje dokujące. Numer na naszą linię: 22 295 49 50, adres mailowy dla klienta końcowego: serwis_pl@lenovo.com.

 

  • Tablety: tablety same w sobie nie mają infolinii wsparcia technicznego. Zgodnie z ustaleniami wszelkie zapytania techniczne powinno się kierować do sprzedawcy urządzenia. Serwis tabletów również odbywa się poprzez CTDI.

Was this information helpful?

Autorzy