Społeczność Lenovo

Przywitanie i dyskusja ogólnaSerwis i gwarancja
Wszystkie Tematy
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

1067 Łączna liczba zalogowań

29893 Całkowita liczba odsłon

  • POSTY: 2066
  • Zarejestrowany: ‎01-10-2019
  • Lokalizacja: SK
  • WYŚWIETLENIA: 29893
  • Message 1 of 1

3 Kroki do Rozwiązania!

2020-06-09, 14:37 PM

Na stronie wsparcia Lenovo dostępne jest nowe narzędzie do diagnozowania i naprawiania problemów ze sprzętem. Jest łatwo dostępne, całkowicie automatyczne i pozwala na samodzielne poradzenie sobie z różnymi problemami bez potrzeby czekania na naprawę sprzętu w serwisie :)

 

Nowe narzędzie jest dostępne na stronie wsparcia po wyborze odpowiedniego modelu, na głównej stronie produktu lub w zakładce Kontakt:

 

Po kliknięciu w link pojawia się opis całej procedury:

 

Polecamy przejście procedury 3 kroków zawsze przed wysłaniem sprzętu do serwisu. Wiele problemów może być rozwiązanych w ten sposób, bez potrzeby wykonywania naprawy serwisowej :) Wiemy, że nawet kilka dni oczekiwania na naprawę laptopa, może opóźnić oddanie ważnych projektów i utrudnić codzienną pracę. Dlatego mamy nadzieję, że to narzędzie oszczędzi Wam wycieczki do serwisu!

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead


  Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto EnglishPlease do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

Autorzy z największą liczba Punktów

Zobacz wszystko