anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
anadekor
Paper Tape
Posty: 1
Zarejestrowano: ‎04-12-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 241
Wiadomość 1 z 2

ideapad 720 - Ślad na matrycy

Witam całą społeczność, jestem tu nowy :)

Posiadam laptopa jak w temacie dokładnie od roku.

Dziś czyszcząc matryc zauważyłem ślad od lewej do prawej ( prosta linia jak od linijki ).

Która powstała od styku z częścią klawiatury, a dokładnie od zagięcia dolnej obudowy ( między touchpad'em a klawiaturą ).

Jest to irytujące szczególnie na czarnym tle ( https://drive.google.com/file/d/1aHKsYSMVFU6tds8qLQFAmOC9NxS_Q5rA/view?usp=sharing ).

Co w takim wypadku z gwarancją ??

Czy ktoś z serwisu mógłby się wypowiedzieć.

Ślad powstał z powodu błędu konstrukcyjnego.

Administrator
Administrator
Posty: 205
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 130
Wiadomość 2 z 2

Dot.: ideapad 720 - Ślad na matrycy

Cześć @anadekor!

 

Witaj w Społeczności!

 

Zdjęcie nie jest zbyt wyraźne, więc popraw mnie jeśli się mylę. Wygląda to jakby na ekranie było delikatne zadrapanie/smuga powstała poprzez kontakt ekranu z obudową laptopa.

 

Ponieważ jest to problem czysto estetyczny, nie będzie on raczej podlegał gwarancji. Możesz spróbować oddać laptopa do serwisu, ale tego typu usterki są rzadko naprawiane w ramach gwarancji.

 

Podobne smugi czasem zdarzają się w przypadku różnych modeli i różnych marek laptopów. Dobrą praktyką jest ułożenie cienkiego arkusza papieru filcowego pomiędzy ekranem a klawiaturą, aby uniknąć tego typu zadrapań.

 

Pozdrawiam,

 

Ala
Polish & Turkish Community Lead


  Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English


Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.