anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
Highlighted
Adamah71
Paper Tape
Zarejestrowano: ‎06-20-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 467
Wiadomość 1 z 6

Lenovo K5 Note - wysyłanie wiadomości

W Lenovo K5 ustawiłem automatyczne przesyłanie nowej wiadomości, ustawiłem numer odbierający i nic się nie dzieje. W czym problem? Może ktoś podpowie?

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 456
Wiadomość 2 z 6

Dot.: Lenovo K5 Note - wysyłanie wiadomości

Cześć @Adamah71,

Witaj w Społeczności!

Mógłbyś dokładniej wyjaśnić problem? Automatyczne przesłanie wiadomości, czyli ustawienie wysłania poprzednio napisanej wiadomości w jakimś konkretnym czasie? Co to znaczy, że nic się nie dzieje? Czy wiadomość zostaje wysłana? Czy pojawiają się jakieś komunikaty?

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Adamah71
Paper Tape
Wyświetleń: 435
Wiadomość 3 z 6

Po prostu chcę przesłać odebraną wiadomość sms na inny numer. Wchodzę w ustawienia wiadomości, Ustawienia przesyłania, zaznaczam Automatycznie przesyłaj nowe wiadomości; W Dostosuj numer odbierający wpisuję numer tel na który chcę przesłać wiadomość. I oczekuję przekazania wiadomości sms na ten wskazany numer i nic się nie dzieje....

Administrator
Administrator
Wyświetleń: 432
Wiadomość 4 z 6

Cześć @Adamah71,

Jeśli dobrze rozumiem, ustawienie, które wybrałeś dotyczy przesyłania na podany numer nowych wiadomości, które przyjdą na Twój telefon. Jeśli masz je włączone, a nic się nie dzieje, prawdopodobnie nie dostałeś żadnych nowych SMS-ów od czasu włączenia tego ustawienia. 

Jeśli chcesz przesłać konkretną wiadomość, którą masz w telefonie na inny numer telefonu, skorzystaj z poniższego poradnika: https://lenovomobilesupport.lenovo.com/pl/pl/products/phones/vibe-series/k5/solutions/ht117815

Pozdrawiam,

Ala

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Adamah71
Paper Tape
Wyświetleń: 427
Wiadomość 5 z 6

Nowe wiadomości dostaję, ponieważ sprawdzam również aplikacje zewnętrzne służące do przekazywania wiadomości. Aplikacje przekazują, natomiast nie dzieje się to systemowo. Poradnik służy tylko do przesyłania konkretnych, otrzymanych już wiadomości znajdujących się na telefonie. Mi chodzi o to, żeby przesyłane były automatycznie wszystkie otrzymywane wiadomości na jeden konkretny numer.

Administrator
Administrator
Wyświetleń: 415
Wiadomość 6 z 6

Cześć @Adamah71,

Rozumiem, co chcesz osiągnąć. Używasz w takim razie prawidłowych ustawień, ciężko powiedzieć dlaczego konkretnie przekierowanie nie działa prawidłowo.

Jeśli ustawione i zapisane ustawienia nie działają, być może problem jest w niekompatybilności telefonu z kartą sim (operatorem). W takim przypadku poza skorzystaniem z aplikacji zewnętrznych, niewiele można z tym zrobić. 

Jeśli przekierowanie działa przez aplikacje zewnętrzne, myslę, że można uznać użycie takich aplikacji za najlepsze rozwiązanie problemu.

Pozdrawiam,

Ala