anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
keymen1
Paper Tape
Posty: 2
Zarejestrowano: ‎05-25-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 668
Wiadomość 1 z 2

Lenovo K6 note: Android 7.0 Nougat

Kupiłem telefon Lenovo K6 Note brandowany w plusie jak się tego pozbyć.

 

Highlighted
Administrator
Administrator
Posty: 197
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 560
Wiadomość 2 z 2

Dot.: Lenovo K6 note: Android 7.0 Nougat

Cześć @keymen1,

 

Witaj w Społeczności!

 

Usunięcie brandowania spowoduje wygaśnięcie gwarancji, więc dobrze się zastanów czy chcesz to zrobić, bo jest prawdopodobieństwo, że proces może się nie powieść nawet gdy wiesz co robisz...

 

Jest kilka sposobów na usunięcie brandowania. Jedną z opcji jest oddanie telefonu do lokalnego serwisu lub do operatora z prośbą o wykonanie takiej usługi.

 

Jeśli chcesz spróbować usunąć brandowanie samodzielnie, w Internecie jest wiele tutoriali opisujących ten proces na róznych urządzeniach. Załączam link z tutorialem z forum xda developers. Tutortial dotyczy co prawda innego telefonu, ale sam proces będzie wyglądał podobnie.

 

Pozdrawiam,

 

Ala
Polish & Turkish Community Lead


  Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English


Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.