anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
Highlighted
a2naeo
Nie dotyczy
Zarejestrowano: ‎04-28-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 240
Wiadomość 1 z 5

Powiadomienia Motorola g5

Po uaktualnieniu do Androida 8 nie wyswietlaja się powiadomienia o nieodebranych połączeniach. (Inne powiadomienia wyświetlają się bez problemu) w ustawieniach wszystko wydaje się być jak poprzednio. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam, 

Anna 

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 184
Wiadomość 2 z 5

Dot.: Powiadomienia Motorola g5

Cześć Anna!

Witaj w Społeczności!

Pisałaś, że ustawienia są takie jak poprzednio, ale zapytam dla pewności: kiedy wchodzisz w ustwienia -> powiadomienia; jakie są Twoje ustawienia dotyczące połączeń?

Czy próbowałaś wyłączyć i włączyć  telefon po aktualizacji?

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

a2naeo
Nie dotyczy
Zarejestrowano: ‎04-28-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 168
Wiadomość 3 z 5

Hej Ala, 

Powiadomienia dla telwfonu i kontaktow są włączone, załączam screeny.

Telefon wyłączyłam i włączyłam. 

Dodatkowo: w trybie awaryjnym powiadomienie się wyświetlaja. Nie wyświetlają się w trybie "zwykłym"

Administrator
Administrator
Wyświetleń: 150
Wiadomość 4 z 5

Cześć Anna!

Czy ściągałaś w ostatnim czasie jakieś nowe aplikacje? Jeśli tak, spróbuj je usunąć. Jeśli powiadomienia wyświetlają się w trybie awaryjnym, może to oznaczać, że problemjest powiązany z działaniem aplikacji.

Pozdrawiam,

Ala

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Administrator
Administrator
Wyświetleń: 54
Wiadomość 5 z 5

Cześć Anna!

Czy udało Ci się rozwiązać problem? Daj znać, jeśli mogę Ci jeszcze jakoś pomóc!

Pozdrawiam,

Ala