anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
Mariusz4
Fanfold Paper
Zarejestrowano: ‎05-06-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 388
Wiadomość 1 z 8

Transfer plików - K920 - wyświetlacz nie działa

Czy jest jakiś sposób na sterowanie smartfonem, gdy jego wyświetlacz nie działa? Chcę przerzucić pliki z pamięci wewnętrznej na komputer.

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 380
Wiadomość 2 z 8

Dot.: Transfer plików - K920 - wyświetlacz nie działa

Cześć @Mariusz4!

Witaj w Społeczności!

Czy mógłbyś dokładniej opisać problem?

Załączam instrukcje dotyczące  przenoszenia plikow z telefonu na komputer oraz wideo, które obrazuje ten proces. Mam nadzieję, że uznasz je za pomocne Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Mariusz4
Fanfold Paper
Wyświetleń: 376
Wiadomość 3 z 8

No potrafię robić transfer plików, gdy wyświetlacz działa, ale on mi nie działa. W tym problem.

Administrator
Administrator
Wyświetleń: 373
Wiadomość 4 z 8

Cześć @Mariusz4!

Czy wyświetlacz nie działa cały czas czy też dopiero kiedy podłączysz go do komputera? Czy komputer wykrywa telefon prawidłowo, kiedy go podłączysz? Jak wygląda wyświetlacz? Jest "zamrożony" na jakimś konkretnym widoku czy czarny? Czy wyświetlacz w jakikolwiek sposób reaguje na dotyk?

Pozdrawiam,

Ala

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Mariusz4
Fanfold Paper
Wyświetleń: 368
Wiadomość 5 z 8

Wyświetlacz nie działa cały czas i nie reaguje. Jest czarny. Na jednym komputerze po podłączeniu telefonu nic się nie dzieje, a na innym pojawia się standardowe okienko do wyboru następnego kroku, m.in. "otwórz folder z plikami", ale po wybraniu tej właśnie opcji nie wyświetla się żadna zawartość.

Administrator
Administrator
Wyświetleń: 338
Wiadomość 6 z 8

Cześć @Mariusz4!

Rozumiem, że Twoje dane nie były zapisane w chmurze, na koncie Google albo na innym urządzeniu? 

Czy jesteś w stanie wejść w recovery? Przy wyłączonym telefonie naciśnij jedncześnie i przytrzyma j chwilę głośność +, głośność - oraz power. Jeśli telefon zareaguje spróbuj jeszecze raz podłączyć go do komputera. W trybie recovery pliki powinny się wyświetlić bez dodatkowego potwierdzenia. 

Istnieją różne programy pomagające w odzyskaniu plików z Androida, wystarczy wyszukać hasło "Android Data Recovery". Nie mogę jednak zagwarantować, że taki program zadziała - one również mają swoje ograniczenia.

Pozdrawiam,

Ala

Mariusz4
Fanfold Paper
Wyświetleń: 323
Wiadomość 7 z 8

Próbowałem tej kombinacji klawiszy, jak również volume down + power i volume up + power, próbowałem 4 różnych programów. Nic nie pomogło. Czy jest jeszcze jakiś sposób?

Administrator
Administrator
Wyświetleń: 280
Wiadomość 8 z 8

Cześć @Mariusz4!

Obawiam się, że niewiele więcej możesz zrobić samodzielnie.

Jeśli zależy Ci na danych, które masz w telefonie, to radziłabym Ci skorzystać z usług profesjonalnych firm zajmujących sie odzyskiwaniem danych. Jest ich całkiem sporo, więc warto przejrzeć opinie klientów. Niestety nawet firma zajmująca się odzyskiwaniem danych nie będzie mogła Ci raczej zagwarantować sukcesu...

Pozdrawiam,

Ala