Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Android
Wszystkie Tematy
Opcje

4 POSTY

12-04-2019

PL

7 Łączna liczba zalogowań

48 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 48
  • Message 1 of 10

Lenovo Tab P10 TB-X705F

2019-12-04, 11:40 AM

Cześć, Kupiłem 20 listopada na urodziny córce tableta. Otrzymała go 25 listopada i otej pory użytkowała go codziennie przez pewien okres czasu. Natomiast 2.12 wieczorem tablet niespodziewanie sie wyłączył i nie dało się go ponownie uruchomić. Myślałem że się rozładował lecz przy podłącznieu kabla dioda któa informuje o ładowaniu się zaczeła migać na czerwono. Postanowiłem go odłaczyć i z rana jakie było moje zdziwnienie gdyż tablet włączył się i funkcjonował do dziś. Dosłownie 40 min temu podczas pracy ( bateria 65%) znowu się wyłączył i nie można go włączyć. Dioda ładowania miga na czerwono. czy ktoś miał lub ma podobne przypadki i co z tym fantem zrobić. Proszę o pomoc i dziękuje

Odpowiedź
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

1067 Łączna liczba zalogowań

29893 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 29893
  • Message 2 of 10

Dot.: Lenovo Tab P10 TB-X705F

2019-12-04, 12:17 PM

Cześć ,

Witaj w Społeczności!

Jeśli chodzi o migającą czerwoną diodę po podłączeniu do ładowarki, miałam ten sam sygnał w przypadku podłączenia tableta do ładowania po całkowitym rozładowaniu baterii. Być może wskaźnik baterii nie pokazuje jej rzeczywistego poziomu naładowania...

Spróbowałabym następujących czynności: naładuj tableta, pozwól mu całkowicie sie rozładować, po czym naładuj go ponownie. Jeśli tablet wyłączy się zanim bateria się rozładuje, spróbuj wykonać te czynności w Safe Mode (Naciśnij i przytrzymaj przycisk włączania, po czym naciśnij i przytrzymaj opcję Power Off. Powinna pokazać się opcja Reboot in Safe Mode).

Jeśli na tablecie nie ma żadnych ważnych danych, warto spróbować po prostu przywrócić go do ustawień fabrycznych: https://support.lenovo.com/us/pl/solutions/ht508105

Daj znać, czy uda Ci się rozwiązać problem!

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Odpowiedź
Opcje

4 POSTY

12-04-2019

PL

• Message 3 of 10

2019-12-04, 12:37 PM
Czesc Ala,.Problem w tym że on się nie ładuje teraz tylko cały czas czerwona ikona miga a żadne przyciski nie działaja.
Odpowiedź
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

• Message 4 of 10

2019-12-04, 12:43 PM

Jak długo ładowałeś tableta? Być może trzeba dać mu trochę czasu na ładowarce.  Czy jednoczesne naciśnięcie i przytrzymanie przycisku Power i Vol+- ma jakikolwiek efekt?

Pozdrawiam,

Ala

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Odpowiedź
Opcje

4 POSTY

12-04-2019

PL

• Message 5 of 10

2019-12-04, 14:41 PM
Tablet juz jest pod prądem od okolo 3 godzin i nadal miga tylko czerwona dioda. Wciskajac przyciski Power oraz Vol +- kompletnie nic sie nie dzieje. Czarny ekran... Dziecko mialo fajny prezent a tutaj zonk
Odpowiedź
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

• Message 6 of 10

2019-12-04, 14:57 PM

Cześć ,

Przykro mi, ale w takim razie chyba pozostaje tylko serwis. Jeśli nie możesz nawet wejść do menu Recovery, nic więcej nie zrobisz samodzielnie :(

Zgłoszenie serwisowe najlepiej wykonać przez telefon. Załączam listę numerów do polskiego call center: https://forums.lenovo.com/t5/Serwis-i-gwarancja-Knowledge/Kontakt-z-polskim-call-centre-Lenovo/ta-p/4383025

Pozdrawiam,

Ala

Odpowiedź
Opcje

4 POSTY

12-04-2019

PL

• Message 7 of 10

2019-12-04, 21:53 PM
Dziękuje bardzo. Tablet leżał odłożony i włączył się po okolo 8 godzinach bezczynności, samoczynnie. Fenomen jest taki że wskaźnik baterii pokazywał 85% będe zmuszony wysłać go na gwarancje. Pozdrawiam
Odpowiedź
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

• Message 8 of 10

2019-12-05, 7:49 AM

Faktycznie, dziwna sytuacja. Ciężko stwierdzić co może być przyczyną takiego zachwiania tableta...

Również polecam serwis.

Pozdrawiam,

Ala

Odpowiedź
Opcje

2020-02-16, 22:06 PM

Miałem to samo! Długo nie mogłem odpalić tableta. Trzeba zrobić tak - najpierw przytrzymać guzik włączania, ale dlugi, z 5 sekund cn a potem przycisnąć przycisk podgłoszenia, powinien odpalić i wtedy trzeba zrestować. 

U mnie mozliwą przyczyną chwilowej dysfunkcji mogło być to że wtedy tablet lezał na biurku nad szufladą gdzie miałem w pojemniku magnesy schowane, z dala od pola magnetycznego!

Odpowiedź
Opcje

2020-02-16, 22:10 PM

Nie "długi" przycisk tylko długo, tam literówka była. Długo przycisk przytrzymać głównego odpalania a potem wcisnąć podgłoszenie i przytrzymać, jakoś tak kombinować (albo przyciszenia, już nie pamiętam), sęk w tym zeby długo przytrzymać przyciski, bo wczesniej kombinowałem ale nie odpalał bo może za krótko wciskałem

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

Autorzy z największą liczba Punktów

Zobacz wszystko