Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Android
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

06-28-2020

PL

8 Łączna liczba zalogowań

40 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 40
  • Message 1 of 3

Lenovo YT-X705L ____ jak ustawić ?

2020-06-30, 7:16 AM

Witam szanowne grono.

Tydzień temu kupiłem tablet Lenovo YT-X705L (Android 9.0)

Wszystko działa w miarę sprawnie, ale ... jeśli to nie kłopot, a ktoś wie, to proszę o poradę/podpowiedź w następujących kwestiach

W opcjach/ustawieniach istniej takie coś motyw urządzenia.

Są tam 3 tryby jak widać na poniższym screenie.

... i teraz .... jakkolwiek tego nie ustawiać, to ...... NIC SIĘ NIE DZIEJE, czyli absolutnie żadnej zmiany nie widać.

Pytanie:

Czy ja coś źle robię, czy trzeba może coś jeszcze ustawić żeby ten tryb ciemny był i było to widać ?

Kolejna sprawa, to ...... dźwięki, czyli czy istnieje możliwość zmiany domyślnych dźwięków, np. ... dźwięk włączenia tabletu  ?

Odpowiedź
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

1067 Łączna liczba zalogowań

29893 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 29893
  • Message 2 of 3

Re:Lenovo YT-X705L ____ jak ustawić ?

2020-06-30, 10:11 AM

Cześć @lajosz,

Witaj w Społeczności!

Ja używam co prawda innego tableta (P10), więc pewne ustawienia moga być trochę inne, ale jasność ekranu zmieniam za pomocą suwaka, który pokazuje sie po pociągnięciu z góry ekranu w dół. Dodatkowo używam ustawienia adaptive brightness, które pozwala na utrzymanie jasności ekranu na relatywnie tym samym poziomie w zależności od naświellenia otoczenia.

Jeśli chodzi o zmianę dźwięków takich jak dźwięk włączania sie tableta - chyba nie ma takiej możliwości. Można natomiast regulować głośność lub całkiem wyłączyć dźwięki notyfikacji.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Odpowiedź
Opcje

1 POSTY

06-28-2020

PL

8 Łączna liczba zalogowań

40 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 40
  • Message 3 of 3

Re:Lenovo YT-X705L ____ jak ustawić ?

2020-06-30, 10:30 AM

@Ala_Lenovo 

Dziękuję za odpowiedź, ale .... regulacja jasności, tudzież jasności adaptacyjnej, to co innego.

To o czym pisałem, w teorii (i poniekąd praktyce) ma zmieniać CAŁY interfejs na ciemny, a .... nie zmienia.

Dlatego pytałem po co to, skoro niczego nie zmienia ?

Swoją drogą dziwne.

Co prawda można spokojnie żyć bez trybu ciemnego, ale skoro taka opcja jest dodana, to raczej powinna działać, prawda ?

Ala_Lenovo  napisał/a:

Jeśli chodzi o zmianę dźwięków takich jak dźwięk włączania sie tableta - chyba nie ma takiej możliwości. 

No właśnie ..... wydaje mi się, że jest tak możliwość, tyle że nie wiadomo gdzie są foldery tych plików.

Na smartfonie z Androidem 8.0, bez problemu mogłem sobie ustawić dowolny dźwięk do dowolnego zdarzenia, a już do powiadomień to NA PEWNO.

Zmieniłem przykładowo prawie niesłyszalny dźwięk niskiego stanu akumulatora czy dźwięk w pełni naładowanego akumulatora, a także szereg innych dźwięków na swoje.

Natomiast tutaj, w tym Androidzie nigdzie nie widzę folderów z multimediami.

No nic, i tak w końcu sobie poradzę, ale myślałem że na forum Lenovo (poniekąd oficjalnym) będzie ktoś od Lenovo kto sensownie wyjaśni co i jak.

Mimo wszystko, dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

Autorzy z największą liczba Punktów

Zobacz wszystko