Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Android
Wszystkie Tematy
Opcje

3 POSTY

10-13-2021

Poland

2 Łączna liczba zalogowań

20 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 20
  • Message 1 of 3

Lenovo yoga yt3 x50l samoczynny reset na wygaszonym ekranie

2021-10-13, 11:57 AM

Dzień dobry,

Posiadam tablet Lenovo yoga yt3 x50l, który samoczynnie się restartuje, jeśli go używamy to wszystko jest w porządku, problem się pojawia wtedy, gdy gaśnie ekran.

Nie mam bladego pojęcia czym jest to spowodowane, przyciski od podgłaszania, ściszania, power działają prawidłowo, tablet ma brandowany soft Play na androidzie 5, niestety nie chce mi się zaktualizować do 6, wyskakuje, że wersja jest aktualna.

Dodam także, że robiony był reset w ustawieniach oraz hard reset, nic to nie dało.

Pozdrawiam Ania

Odpowiedź
Rozwiązanie
Opcje

490 POSTY

03-10-2021

Poland

228 Łączna liczba zalogowań

2705 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 2705

Re:Lenovo yoga yt3 x50l samoczynny reset na wygaszonym ekranie

2021-10-13, 12:19 PM

@ Aniula wrote:

Dzień dobry,

Posiadam tablet Lenovo yoga yt3 x50l, który samoczynnie się restartuje, jeśli go używamy to wszystko jest w porządku, problem się pojawia wtedy, gdy gaśnie ekran.

Nie mam bladego pojęcia czym jest to spowodowane, przyciski od podgłaszania, ściszania, power działają prawidłowo, tablet ma brandowany soft Play na androidzie 5, niestety nie chce mi się zaktualizować do 6, wyskakuje, że wersja jest aktualna.

Dodam także, że robiony był reset w ustawieniach oraz hard reset, nic to nie dało.

Pozdrawiam Ania

Ojej odpowiedziałam teraz w tym wątku https://forums.lenovo.com/t5/Tablety-Lenovo-z-systemem-Android/Lenovo-tab-p11-rysik/m-p/5103878?page=1#5456007 

Jeszcze raz witaj :) jeśli reset z ustawień nie pomógł warto zweryfikować przywrócenie fabryczne aplikacją rescue and smart assistant.

Pozdrawiam,

Anna

Specjalista ds. pomocy technicznej

Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła, oznacz ją jako rozwiązanie.

Odpowiedź

Replies(2)
Rozwiązanie
Opcje

490 POSTY

03-10-2021

Poland

228 Łączna liczba zalogowań

2705 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 2705
  • Message 2 of 3

2021-10-13, 12:19 PM

@ Aniula wrote:

Dzień dobry,

Pozdrawiam Ania

Ojej odpowiedziałam teraz w tym wątku https://forums.lenovo.com/t5/Tablety-Lenovo-z-systemem-Android/Lenovo-tab-p11-rysik/m-p/5103878?page=1#5456007 

Jeszcze raz witaj :) jeśli reset z ustawień nie pomógł warto zweryfikować przywrócenie fabryczne aplikacją rescue and smart assistant.

Pozdrawiam,

Anna

Specjalista ds. pomocy technicznej

Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła, oznacz ją jako rozwiązanie.

0 osób uznało to rozwiązanie za pomocne.

Ta odpowiedź mi pomogła

Odpowiedź
Opcje

3 POSTY

10-13-2021

Poland

2 Łączna liczba zalogowań

20 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 20
  • Message 3 of 3

2021-10-14, 7:25 AM

A wie Pani, że pomogło? mało tego, nawet uprzedziło moje następne zapytanie o aktualizację do Androida 6, gdyż to właśnie ten się zainstalował, program genialny, nie miałam pojęcia o jego istnieniu. Niestety nie mogłam wziąć tableta ze sobą na sprawdzenie więc przed opuszczeniem domu, włączyłam w nim stoper. Po powrocie uruchomiłam ekran i sprawdziłam, że odlicza dalej czas, więc się nie zresetował ani razu. Bardzo dziękuję za pomoc!!

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty