Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Android
Wszystkie Tematy
Opcje

7 POSTY

07-21-2021

Poland

6 Łączna liczba zalogowań

20 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 20
  • Message 1 of 13

Niedziałająca aplikacja Orange tv go

2021-07-21, 16:23 PM

Witam, mam problem z aplikacją Orange tv go mianowicie nie działa obraz, dźwięk działa , informacje o programach też tylko obraz nie. Co może być powodem takiego stanu? Dodam że tablet zaktualizował się do android 10. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odpowiedź
Opcje

367 POSTY

03-10-2021

Poland

208 Łączna liczba zalogowań

2225 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 2225
  • Message 2 of 13

Re:Niedziałająca aplikacja Orange tv go

2021-07-22, 6:09 AM

@ ralph1111@wp.pl wrote:

Witam, mam problem z aplikacją Orange tv go mianowicie nie działa obraz, dźwięk działa , informacje o programach też tylko obraz nie. Co może być powodem takiego stanu? Dodam że tablet zaktualizował się do android 10. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Witaj @ ralph1111@wp.pl  , czy inne aplikacje o podobnych funkcjach działają poprawnie? Czy pojawia się jakiś komunikat błędu?

Warto byłoby wykonać reinstalację aplikacji i/lub przywrócenie do fabrycznych ustawień oprogramowania (warto wykonać backup danych).

Jeśli problem występuje tylko z tą konkretną aplikacją zalecam kontakt z wsparciem dewelopera aplikacji.

Pozdrawiam,

Anna

Specjalista ds. pomocy technicznej

Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła, oznacz ją jako rozwiązanie.

Odpowiedź
Opcje

7 POSTY

07-21-2021

Poland

• Message 3 of 13

2021-07-22, 6:28 AM

Witam. Niestety sądzę że jest to problem po stronie tabletu bądź jego oprogramowania bo wcześniej na android 9 wszystko działało. Poza tym mam trzy tablety z czego dwa mają  ten sam problem a trzeci nie ma mimo że też ma android 10, co ciekawsze w tym trzecim by wszystko działało poprawnie musiałem wyłączyć tryb nocny ochrona oczu inaczej był ten sam problem co w pozostałych dwóch. Niestety ten zabieg w tych dwóch nic nie zmienia więc dalej słyszę tylko głos oraz działają pozostałe funkcje aplikacji. Proszę o pomoc co zrobić? Pozdrawiam 

Odpowiedź
Opcje

367 POSTY

03-10-2021

Poland

• Message 4 of 13

2021-07-22, 11:07 AM

Czy były czyszczone dane aplikacji i pamięci podręcznej?

Czy była wykonywana aktualizacja samej aplikacji? Niektóre problemy z obrazem mogą pojawić się w wyniku błędu aktualizacji (taki problem pojawiał się u niektórych użytkowników gdy był upgrade funkcji nagrywarki).

Czy problem pojawia się niezależnie od pory dnia, lokalizacji (zasięgu) i uruchomionych w tle programów?

Pozdrawiam,

Anna

Odpowiedź
Opcje

7 POSTY

07-21-2021

Poland

• Message 5 of 13

2021-07-22, 11:15 AM

Witam,  co do samej aplikacji to instalowałem i odinstalowywałem kilka razy i nic to nie daje problem uwidocznił się po aktualizacji androida do 10. Co do samej pamięci podręcznej nic nie robiłem. Pozdrawiam 

Odpowiedź
Opcje

367 POSTY

03-10-2021

Poland

• Message 6 of 13

2021-07-22, 12:15 PM

Spróbuj wyszukać aktualizacje i przeprowadzić odzyskiwanie tableta za pomocą aplikacji Rescue and Smart Assistant. W poniższym linku znajdziesz instrukcje korzystania z tej aplikacji.

https://support.lenovo.com/pl/pl/solutions/ht102605

Pozdrawiam,

Anna

Odpowiedź
Opcje

7 POSTY

07-21-2021

Poland

• Message 7 of 13

2021-07-22, 13:52 PM

Proszę o dokładną instrukcję bo wszedłem i nie wiem co dokładnie mam nacisnąć. Pozdrawiam

Odpowiedź
Opcje

7 POSTY

07-21-2021

Poland

• Message 8 of 13

2021-07-22, 14:18 PM

Po pobraniu pliku ratuje podało że mam najnowszą wersję oprogramowania nie wiem co teraz mam zrobić. Pozdrawiam

Odpowiedź
Opcje

367 POSTY

03-10-2021

Poland

• Message 9 of 13

2021-07-23, 6:11 AM

Aby zresetować urządzenie przez aplikację (Uwaga: ta czynność będzie wiązała się z utratą danych na urządzeniu):

1. W pierwszej kolejności podpinamy swoje urządzenia do komputera za pomocą kabla USB.
2. Następnie pobieramy aplikację Rescue and Smart Assistant:   https://support.lenovo.com/pl/pl/downloads/ds101291 
3. Po jej uruchomieniu klikamy na Skip and go to My Device (Pomiń i przejdź do mojego urządzenia)

4. Aplikacja wymaga posiadania Lenovo ID. Jeżeli go nie posiadamy, konto można założyć bezpośrednio w aplikacji.
5. Po zalogowaniu do aplikacji przechodzimy do zakładki Rescue (Ratunek). Następnie klikamy na Rescue Now (Ratuj teraz).

6. Jeżeli urządzenie zostało automatycznie rozpoznane, klikamy przycisk Download (Pobierz).
7. Po ściągnięciu odpowiedniego obrazu systemu, ponownie klikamy na Rescue Now (Ratuj teraz)

8. Następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami na ekranie. Urządzenie zostanie zresetowane.9. Jeżeli urządzenie nie zostało rozpoznane automatycznie, możemy spróbować pobrać odpowiedni plik samodzielnie. W tym celu przechodzimy do zakładki Power-off Mode (Tryb wyłączenia) i klikamy na przycisk Ok

10. Z listy urządzeń wybieramy nasz model (proszę się upewnić, że został wybrany prawidłowy typ urządzenia – telefon Lenovo, tablet Lenovo lub telefon MOTO)

11. Po odnalezieniu naszego urządzenia pobieramy obraz systemu, a następnie klikamy przycisk Rescue Now (Ratuj teraz).
12. Następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami na ekranie. Urządzenie zostanie zresetowane. 

Pozdrawiam,

Anna

Odpowiedź
Opcje

7 POSTY

07-21-2021

Poland

• Message 10 of 13

2021-07-23, 18:57 PM

Witam, niestety nie mogę pozwolić sobie na reinstalacje z utratą danych. Czy istnieje jakakolwiek inna droga by aplikacja Orange tv go zaczęła działać poprawnie? Tak jak wcześniej pisałem aplikacja działała przed przejściem na android 10 oraz fakt że na moim innym tablecie Lenovo wszystko działa lecz musiałem wyłączyć tryb noc dla podświetlenia, czy to może naprowadzić na rozwiązanie? Niestety ten sam zabieg na tym tablecie nie działa (Lenovo YT-X705l). Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty