Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Android
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

05-21-2019

PL

2 Łączna liczba zalogowań

17 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 17
  • Message 1 of 2

Problem z kontem google Lenovo Yoga 3

2019-05-21, 9:48 AM

Witam,

Po resecie do ustawień fabrycznych okazało się że zapomniałem hasła do konta google. Zmieniłem hasło na nowe ale nie mogę się zalogować  z poziomu tableta. Wyświetla na krótko komunikat w j. Ang. mniej więcej o tym że hasło do konta zostało zmienione w ciągu ostatnich 24godzin ( co nie jest prawdą bo minęły już 2 dni) i że nie można mnie zalogować. Dodam tylko że do konta mam dostęp z poziomu komputera bez problemu. Jakieś pomysły na rozwiązanie problemu ?

Odpowiedź
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

1067 Łączna liczba zalogowań

29893 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 29893
  • Message 2 of 2

Dot.: Problem z kontem google Lenovo Yoga 3

2019-05-21, 11:23 AM

Cześć !

Witaj w Społeczności!

Błąd, który wyświetla się na ekranie Twojego tabletu, to efekt zabezpieczenia "Factory Reset Protection". Tutaj możesz przeczytać więcej na ten temat: https://www.androidcentral.com/factory-reset-protection-what-you-need-know.

To znaczy, że musisz odczekać przynajmniej 72 godziny od zmiany hasła przed zalogowaniem sie do konta google na tablecie. Jeśli po odczekaniu tego czasu problem nie ustąpi, spróbuj skontaktować się ze wsparciem Google w tej sprawie.

Niestety, na tym forum nie możemy zajmować się problemami związanymi z prywatnymi hasłami użytkowników.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

Autorzy z największą liczba Punktów

Zobacz wszystko