Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Android
Wszystkie Tematy
Opcje

4 POSTY

11-25-2020

Poland

4 Łączna liczba zalogowań

15 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 15
  • Message 11 of 33

Re:Tab M10 FHD Plus - aktualizacja do Android 10 z błędami - problemy.

2020-12-10, 8:16 AM

To poradzi ktoś coś?

Odpowiedź
Opcje

40 POSTY

09-22-2020

Poland

37 Łączna liczba zalogowań

250 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 250
  • Message 12 of 33

2020-12-23, 19:49 PM

Pierwsze wrażenia po naprawczej aktualizacji. 

Naprawiono błąd tłumaczenia. Ekran wygasza się już normalnie tak jak powinien. Działa Whatsapp. Nie działają powiadomienia z FB i Messengera.

Niestety cała reszta czyli widgety i powiadomienia nadal nie działają. Początkowo myślałem że będzie dobrze ale niestety, po restarcie widgety uruchamiają się normalnie ale już po chwili przestają się odświeżać. Jest lepiej gdy wszystkie programy które są mi potrzebne uruchomię w tle. Wtedy działanie ich trwa dłużej ale z czasem też wszystkie przestają działać. Trzeba wtedy spowodować aby przy programie pojawiła się kłódka (kwadracik na dole i obraz programu palcem w dół). Taki program nie powinien się zamknąć. Jednak to nie tak powinno być. Powiadomienia i widgety powinny działać niezależnie i nawet wtedy gdy danego programu wcale nie uruchomię.

Będzie potrzebna następna łatka bo ta niewiele wniosła. Jestem rozczarowany.

WESOŁYCH ŚWIĄT.

Odpowiedź
Opcje

40 POSTY

09-22-2020

Poland

• Message 13 of 33

2020-12-26, 20:03 PM
Niestety wszystkie problemy z widgetami i powiadomieniami wcześniej zgłoszone nadal aktualne. Opisany sposób na założenie kłódki na aplikacji aby zawsze działała w tle (ta możliwość w Androidzie 10 mnie zaskoczyła że jest, bo to były funkcje starych Androidów) w tym przypadku NIE DZIAŁA! Aplikacje zamrażają się mimo to. KONIECZNY KOLEJNY "fixing update".
Odpowiedź
Opcje

5768 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1416 Łączna liczba zalogowań

51099 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 51099
  • Message 14 of 33

2020-12-29, 10:34 AM

Cześć @Szkrobi,

Rozumiem Twoje rozczarowanie, wszystkie zgłoszone na forum problemy powinny zostać naprawione. Napisałam ponownie do kolegów, zajmujacych się tym modelem i opisałam problemyz androidem 10, które wciąż występują na tablecie. Mam nadzieję, że zostaną one szybko rozwiązane.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź
Opcje

1 POSTY

01-01-2021

Poland

2 Łączna liczba zalogowań

10 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 10
  • Message 15 of 33

2021-01-01, 18:29 PM

Oprócz oczywistych, wspomnianych błędów, po aktualizacji do Androida 10 z fajnego tabletu zrobił się muł... Animacje launchera przycinają się, wszystko działa z opóźnieniem, nawet zwykłe otwarcie szuflady z aplikacjami. Od kilku dni mój tablet leży i czeka na poprawki, w przeciwnym razie będę oczekiwał zwrotu z tytułu niezgodności towaru z umową. Dotyczy wersji LTE.

Odpowiedź
Opcje

1 POSTY

01-23-2021

Poland

1 Łączna liczba zalogowań

0 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 0
  • Message 16 of 33

2021-01-23, 17:07 PM

Podczas rozmowy poprzez komunikatory WhatsApp oraz MS Teams nie ma możliwości przyciszania rozmowy. Czy ktoś wie jak to naprawić?

Odpowiedź
Opcje

40 POSTY

09-22-2020

Poland

• Message 17 of 33

2021-02-19, 17:04 PM

Witam.

Na angielskim forum pojawiło się światełko w tunelu w postaci zapowiedzi nowej aktualizacji OTA. Mam nadzieję, że gdy się pojawi będę mógł zamknąć ten temat.

Ta aktualizacja była dostępna w sieci w postaci pliku zip od jakiegoś czasu ale pobranie jej w ten sposób i instalacja to reset od zera z utratą wszystkiego. OTA zapewni zachowanie naszych ustawień - jak dobrze pójdzie.

Czekam z niecierpliwością gdyż te błędy które są teraz spowodowały utratę serca do tego sprzętu i do firmy jako takiej.

Odpowiedź
Opcje

40 POSTY

09-22-2020

Poland

• Message 18 of 33

2021-03-03, 17:20 PM

@Ala_Lenovo 

Witam ponownie.

Miałem nadzieję, że temat wreszcie zostanie zamknięty w efekcie ostatniej aktualizacji. Niestety, obawiam się że Lenovo prędzej zupełnie przestanie wspierać ten stosunkowo nowy model tabletu niż wyda poprawkę która będzie satysfakcjonować.

Po ostatniej aktualizacji sporo się poprawiło, przyznaję - dochodzą powiadomienia z Messengera i co dla mnie najważniejsze o nowej poczcie z aplikacji Outlook (dla mnie nr 1). Niestety z mniej popularnych aplikacji powiadomienia nadal nie dochodzą (np. RSO czy ostrzeżenia pogodowe). No i to co najbardziej irytuje. Nadal nie odświeżają się widgety !!! Działają tylko te od Google oraz pocztowy Outlook (wcześniej nie działał). Reszta pochodzące z mniej znanych aplikacji ani myśli się odświeżać, a niektóre wręcz po czasie przestają się wyświetlać w ogóle (np. Squid czy Eurosport). Nadal żeby odświeżyć widget muszę uruchomić zwykle całą aplikację.

Podsumowując, jest lepiej ale praca nie jest ukończona. Ciekaw jestem czy są jakiekolwiek widoki na kolejną aktualizację w przyszłości.

Odpowiedź
Opcje

5768 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1416 Łączna liczba zalogowań

51099 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 51099
  • Message 19 of 33

2021-03-04, 10:08 AM

Cześć @Szkrobi,

Dziękuję za informację zwrotną na temat aktualizacji. Jak napisałam na anglojęzycznym forum, przekażę informacje o pozostałych błędach do właściwego zespołu technicznego.

Niestety, w tej chwili nie jestem w stanie obiecać, że wypuszczona zostanie kolejna poprawka. Nie jestem osobą decyzyjną w tej sprawie i jedyne co mogę zrobić to przesłać dokładny opis problemów z aktualną wersją systemu dalej.

Będę informować użytkowników o postępach w tej sprawie tutaj i na forum anglojęzycznym.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź
Opcje

6 POSTY

03-04-2021

Poland

8 Łączna liczba zalogowań

20 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 20
  • Message 20 of 33

2021-03-04, 22:34 PM

Cześć,

Kilka dni temu zakupiłem wspomniany tablet i niestety zauważam bardzo istotny z mojego punktu widzenia błąd. Podczas połączenia VPN (L2TP + IPsec PSK) komunikacja zostaje utracona po kilku minutach od momentu nawiązania połączenia. Połączenie widnieje wciąż jako aktywne, serwer do którego łączę się również widzi zestawione połączenie, ale ustaje wszelki ruch. Z innych dostępnych u mnie tabletów i telefonów wszystko działa poprawnie. Urządzenie kupione zostało z przeznaczeniem do pracy tylko w ramach sieci VPN, więc przestaje być dla mnie funkcjonalne... Po zakupie zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Żałuję, ale nie sprawdziłem działania na Android 9. Reset fabryczny nie pomaga.

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty