Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Android
Wszystkie Tematy
Opcje

6 POSTY

03-04-2021

Poland

8 Łączna liczba zalogowań

20 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 20
  • Message 21 of 33

Re:Tab M10 FHD Plus - aktualizacja do Android 10 z błędami - problemy.

2021-03-10, 14:36 PM

@Ala_Lenovo, w którym miejscu mogę zgłosić oficjalnie problem z urządzeniem (dot. VPN)? Na support.lenovo.com brak jest jakiegokolwiek numeru telefonu bądź formularza kontaktowego. Dzwoniłem do firmy CTDI zajmującej się serwisem Lenovo, ale tam również nie ma z kim porozmawiać. Gdzie można zgłosić usterkę i czy jest możliwość powrotu do fabrycznej wersji Androida (9), która być może błędu nie ma?

Odpowiedź
Opcje

5752 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1410 Łączna liczba zalogowań

50974 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 50974
  • Message 22 of 33

2021-03-11, 10:52 AM

Cześć @ Szymon Z,

Najlepiej kontaktować się z nami za pomocą kanałów wsparcia dostepnych na stronie: http://support.lenovo.com/pl/pl/contactus/

Dostępne kanały wsparcia mogą różnić się dla różnych urzadzeń, ale generalnie dostępny jest telefon, e-mail, czat.

Niestety, przywrócenie tableta do poprzedniej wersji Androida nie jest możliwe. Nie mamy oficjalnego sposobu, który moglibyśmy polecić, a samodzielna próba przywrócenia poporzedniej wersji Androida spowoduje utratę gwarancji.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź
Opcje

1 POSTY

03-14-2021

Poland

3 Łączna liczba zalogowań

5 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 5
  • Message 23 of 33

2021-03-14, 17:02 PM

Posiadam tablet od krótkiego czasu i do tej pory nie bylo z nim problemu. Nie musialem aktualizowac wersji androida ( przynajmniej tak mi sie wydaje) Kupilem etiu dedykowane na Lenovo i od tej pory sam wylacza mi sie ekran. Uspienie dalem na 30min zeby zobaczyc czy to kwestia zbyt krotkiego czasu. Okazuje sie ze nie. Czytam cos, ogladam nagle ekran sie blokuje... po sto razy wpisuje pin do odblokowania ekranu. Czasami wciskam przycisk wlaczenia i obraz miga po czym znowu sie wygasza... slyszalem o problemach z androidem 10 ale rowniez z mozliwoscia oddzialywania magnesow na ekran dotykowy.... czy faktycznie moze to sie laczyc z taka usterka?? Dodam ze po wyjeciu tabletu z etiu problem jakby nie istnial.. pozdrawiam

Odpowiedź
Opcje

2 POSTY

04-14-2021

Nauru

4 Łączna liczba zalogowań

25 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 25
  • Message 24 of 33

Re:Don't upgrade Tab M10 FHD Plus to Android 10 - problems.

2021-04-15, 0:23 AM

@Ala_Lenovo 

X606F zaktualizowany do najnowszego buildu i zrobiony reset cache/partycji systemowej przez recovery.

• Zbyt agresywne ubijanie aplikacji - żadne cudowanie w opcjach baterii nic nie daje. Widać, że każdy OEM ma problem z agresywnym ubijaczem Mediateka który jest zaimplementowany w systemie z SoC tego producenta. Mam telefon na Mediateku i Nokia borykała się z tym rok czasu zanim naprawiła po aktualizacji do Androida 10.
  • Opcja 'ochrona oczu' jak jest włączona to serwisy wideo np. nasza rodzima Ipla nie wyświetla video (czarny obraz), leci tylko dźwięk.
  • Coś jest namieszane w tablecie w sprawie wykrywania kraju/identyfikacji użytkownika. Np. Widget pogoda od Googla zawarty w 'at a glance' wyświetla się po angielsku, pomimo tego, że w ustawieniach Google wszędzie mam PL, jednostka temperatury celsjusz a i tak idzie po angielsku z 12h czasem i strefami AM/PM. Tak samo opcje asystenta Google wyświetlają się po angielsku, a cała reszta PL. Myślałem że wina google ale downgrade aplikacji/przystąpienie do programu beta/wyczyszczenie cache/danych samej aplikacji nic nie dało.
Odpowiedź
Opcje

5752 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 25 of 33

2021-04-15, 10:11 AM

Cześć @WT92oY7G698ycgv,

Witaj w Społeczności!

Dziękuję za informację zwrotną dotyczącą aktualizacji tableta. Czy mógłbyś umieścić jeszcze na forum aktualną wersję systemu? Znajdziesz ja w ustawieniach - Informacje o tablecie - Numer kompilacji.

Pozdrawiam,

Ala

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
_

Odpowiedź
Opcje

2 POSTY

04-14-2021

Nauru

4 Łączna liczba zalogowań

25 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 25
  • Message 26 of 33

2021-04-15, 14:44 PM

tb-x606f_s300177_210304

Odpowiedź
Opcje

5752 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 27 of 33

2021-04-16, 11:44 AM

@ WT92oY7G698ycgv wrote:

tb-x606f_s300177_210304

Wygląda na to, że masz najnowszą wersję systemu dla tego modelu.

Przekażę informacje o wciąż występujących błędach do właściwego zespołu. Jeszcze raz dziękuję za zamieszczone informacje :)

Pozdrawiam,

Ala

_

Odpowiedź
Opcje

5 POSTY

08-24-2021

Poland

7 Łączna liczba zalogowań

• Message 28 of 33

2021-08-24, 20:35 PM

Witam mam u siebie dwa tablety, obydwa w wersji tb-x306x. Na jednym mam zainstalowanego androida 11 a na drugim androida 10. Problem w tym że na tym drugim nie pojawia mi się aktualizacja do 11 i tablet ciągle uparcie twierdzi że nie ma żadnych aktualizacji. Ktoś wie dla czego tak się dzieje?

Odpowiedź
Opcje

1 POSTY

09-09-2021

United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland

1 Łączna liczba zalogowań

0 Całkowita liczba odsłon

• Lokalizacja: United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
  • WYŚWIETLENIA: 0
  • Message 29 of 33

2021-09-09, 19:11 PM

Dzień dobry

Od razu po zakupie był android 10 mimo celowego offline.... Proszę o poradę czy warto aktualizować (204mb) chodzi mi o stabilność systemu/zabezpieczenia/działania podstawowych ustawień systemowych tak jak się wprowadziło ? Obecnie niedociągnięć jest sporo... Np pojawiające się ikony na pasku produktywności po resecie. Czasem wyłączanie się zgodnie z harmonogramem (oszcz. Baterii) , 2 razy ekran przygasł jakby czujnik światła nawalał,czy cały czas ucinanie zegara na pulpicie w pionie. Jestem testerem Ha...

Screenshot_2021-09-09-21-00-15-376.jpeg
Odpowiedź
Opcje

5 POSTY

08-24-2021

Poland

7 Łączna liczba zalogowań

• Message 30 of 33

2021-09-09, 20:01 PM

Zainstalowałem androida 11 na jednym z moich dwóch tych samych tabletów i system dostał skrzydeł. Moim zdaniem zdecydowanie warto.

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty