Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Android
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

07-28-2021

Poland

1 Łączna liczba zalogowań

0 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 0
  • Message 1 of 2

Tablet M10 FHD PLUS - TB-X606F - karta SIM ? czy obsługuje

2021-07-28, 8:35 AM

Witam 

Chciałem się zapytać specjalistów z forum :) czy mój tablet ma możliwość korzystania z karty SIM ? Po wyciągnięciu "tacki" na karty SD jest zaślepione miejsce na SIM i jest kod QR - po sczytaniu go wyświetla się film, że jest możliwość korzystania z SIMa ale jak jest inna tacka na karty. Szukałem po nr seryjnym urządzania i nie mogę odczytać nigdzie czy mój dany model obsługuje karty SIM , i czy może wystarczy zmienić tackę na karty , czy rzeczywiście nie ma wewnętrznego modułu do obsługi SIMa ? Dziekuję za odpowiedź ,

NR SERYJNY: HPV31BX3

Odpowiedź
Opcje

289 POSTY

03-10-2021

Poland

181 Łączna liczba zalogowań

1840 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 1840
  • Message 2 of 2

Re:Tablet M10 FHD PLUS - TB-X606F - karta SIM ? czy obsługuje

2021-07-28, 13:19 PM

@ dzakol wrote:

Witam 

Chciałem się zapytać specjalistów z forum :) czy mój tablet ma możliwość korzystania z karty SIM ? Po wyciągnięciu "tacki" na karty SD jest zaślepione miejsce na SIM i jest kod QR - po sczytaniu go wyświetla się film, że jest możliwość korzystania z SIMa ale jak jest inna tacka na karty. Szukałem po nr seryjnym urządzania i nie mogę odczytać nigdzie czy mój dany model obsługuje karty SIM , i czy może wystarczy zmienić tackę na karty , czy rzeczywiście nie ma wewnętrznego modułu do obsługi SIMa ? Dziekuję za odpowiedź ,

WItaj  @ dzakol  , zgodnie ze specyfikacją dla MTM ZA5T0230PL brak jest złącza zatem brak jest możliwości wykorzystania SIM w urządzeniu.

Proszę zwracaj uwagę aby operować na forum oznaczeniami innymi niż numer seryjny - jeśli będzie on wymagany celem rozwiązania problemu zostaniesz poproszony o niego w w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam,

Anna

Specjalista ds. pomocy technicznej

Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła, oznacz ją jako rozwiązanie.

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty