Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Android
Wszystkie Tematy
Opcje

3 POSTY

01-28-2021

Poland

3 Łączna liczba zalogowań

15 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 15
  • Message 1 of 3

Tryb dziecięcy Lenovo Tab M10PLus i Lenovo Tab M8

2021-01-30, 7:34 AM

Nie mogę uwierzyć że Lenovo zrobiło coś takiego. Tablet Lenovo Tab M10 Plus - tryb dziecięcy jest przetłumaczony na polski chyba prosto z chińskiego translatorem Google'a. Przynajmniej można na nim instalować aplikacje ze sklepu Play, choć okrężną drogą i zapomnieć o tragicznej Monster Class. 

Natomiast Lenovo Tab M8 - mimo że również ma Android 10, po wejściu w tryb dziecięcy tablet nakazuje utworzenie profilu użytkownika dziecięcego. Gdy to zrobiłem, od razu uruchomiła się tragiczna aplikacja Monster Class, która jest bezużyteczna dla dziecka i okazuje się że nie ma możliwości zainstalowania żadnej aplikacji ze sklepu play. Żeby było zabawniej na drugi dzień aplikacja całkowicie przestała działać. Tryb dziecięcy w tablecie dla dziecka jest całkowicie bezużyteczny. "Ups... Wygląda na to że jest problem" - zero opisu, kodu błędu itd. 

Temat był poruszany przez co najmniej kilkadziesiąt osób na anglojęzycznych forach, które pytały jak usunąć ten szajs i Lenovo NIGDY się do tego nie odniosło. Również na forum polskojęzycznym zgłaszano problem z trybem dziecięcym i zero odzewu od Lenovo. 

Odpowiedź
Opcje

5000 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1268 Łączna liczba zalogowań

45854 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 45854
  • Message 2 of 3

Re:Tryb dziecięcy Lenovo Tab M10PLus i Lenovo Tab M8

2021-02-04, 15:46 PM

Cześć @MichalMC,

Witaj w Społeczności!

Dziękuję za Twoje uwagi i przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi.

Zebrałam podobne uwagi na temat trybu dziecięcego od innych użytkowników i przekazałam je do właściwego zespołu w Lenovo. Mam nadzieję, że problem zostanie wkrótce naprawiony.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź
Opcje

3 POSTY

01-28-2021

Poland

3 Łączna liczba zalogowań

15 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 15
  • Message 3 of 3

Re:Tryb dziecięcy Lenovo Tab M10PLus i Lenovo Tab M8

2021-02-06, 10:16 AM

Ok, tylko że tydzień temu od supportu Lenovo Polska dostałem informację że do 5 lutego pojawi się aktualizacja, która umożliwi odinstalowanie szajsu o nazwie MonsterClass. Tablet owszem aktualizował się 5 lutego, ale nadal nie można tego odinstalować. Zostałem wprowadzony w błąd, przez co 14-dniowy termin na zwrot urządzenia minął. 

Po drugie - Lenovo twierdzi że dostawcą tego szajsu jest KIDOZ i podaje adres: support@kidoz.net, a kontaktując się z KIDOZ stwierdzili, że nie mają z tym nic wspólnego. 

Tablet sam ostrzega przed preinstalowaną aplikacją Monster Class jako niebezpieczną i szpiegującą. Przy próbie instalacji aplikacji na MonsterClass pojawia się ostrzeżenie od PlayProtect, że aplikacja wyłudza dane i szpieguje. Państwa podejście do klienta (wprowadzanie w błąd co do dostępności aktualizacji) jak również fakt preinstalowania przez Lenovo niebezpiecznych aplikacji na tablecie zostanie zgłoszony do odpowiednich urzędów. 

Domagam się informacji kiedy będę mógł usunąć aplikację MonsterClass z mojego tabletu. 

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty