Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Android
Wszystkie Tematy
Opcje

3 POSTY

04-21-2021

Poland

2 Łączna liczba zalogowań

10 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 10
  • Message 1 of 6

Yoga smart tab YT-X705F rozłancza WIFI

2021-04-21, 21:18 PM

Witam Problem znany, ale jakoś bez rozwiązania. Podczas konfiguracji Nowego sprzętu już wystąpił problem z połączeniem Wifi. Router w odległości około 5metrów w tym samym pomieszczeniu. Inne urzadzenia jak telefony czy komputer działają poprawnie w całym mieszkaniu. Wifi w tablecie pracowało na pół gwizdka jak go postawiłem obok routeru, tzn nie zrywał połączenia ale pobieranie aktualizacji 2GB zajęło mu około 3,5 godziny. Wszelkie porady z strony Lenovo nie przyniosły poprawy, tak samo aktualizacja jest najnowsza. Mogę zrobić coś jeszcze czy tylko serwis?

Odpowiedź
Opcje

5611 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1376 Łączna liczba zalogowań

49934 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 49934
  • Message 2 of 6

Re:Yoga smart tab YT-X705F rozłancza WIFI

2021-04-22, 8:28 AM

Cześć @Przemek1985,

Witaj w Społeczności!

Czy tablet łączy się bez problemu z innymi sieciami WiFi? Jeśli nie masz możliwości wypróbować innych sieci WiFi, spróbuj chociaż zrobić hotspot z telefonu lub innego urządzenia i połączyć tableta z tą siecią. Problemy z połączeniem tableta ze wszystkimi dostępnymi sieciami wskazywałyby na to, że problemu trzeba szukać w samym tablecie. Jeśli sposoby polecone przez nasze wsparcie nie zadziałały, być może faktycznie warto wysłać sprzęt do serwisu... Jakie porady otrzymałeś dotychczas od Lenovo?

Jeśli tablet łączy się z innymi sieciami, warto pokombinować z routerem i jego ustawieniami. Warto na pewno zrestartować router, zmiana kanału WiFi używanrgo przez sieć też może pomóc - jeśli zbyt wiele urządzeń jest połączonych z Internetem na jednym kanale, prowadzi to do wyraźnego spowolnienia połączenia.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź
Opcje

3 POSTY

04-21-2021

Poland

• Message 3 of 6

2021-04-22, 8:37 AM

Z innymi sieciami to samo, zgłosiłem reklamację już. zobaczymy co powiedzą.

Odpowiedź
Opcje

5611 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 4 of 6

2021-04-22, 9:43 AM

Mam nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany :)

Pozdrawiam,

Ala

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
_

Odpowiedź
Opcje

3 POSTY

04-21-2021

Poland

• Message 5 of 6

2021-05-02, 8:19 AM

Tablet wrócił. odpowiedź serwisu: ,,W dostarczonym urządzeniu stwierdziliśmy usterkę polegającą na obluzowaniu styków komponentów. Dokonaliśmy regulacji mechanicznych styków. Przeprowadziliśmy testy, które zakończyły się wynikiem pozytywnym. Urządzenie jest sprawne." 

Powiem tak. Jest lepiej ale szału nie ma. Tablet mojej córki za 70zł działa o niebo lepiej jak mój nowy za 1000. Dodatkowo jest problem z uruchomieniem Netflixa. Jestem rozczarowany tym tabletem. Do serwisu nie chce mi się drugi raz odsyłać, bo i tak napiszą że jest sprawny. Niestety z przykrością muszę stwierdzić że to była moja pierwsza i ostatnia przygoda z Lenovo.

Odpowiedź
Opcje

5611 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 6 of 6

2021-05-03, 14:17 PM

Cześć @Przemek1985,

Przykro mi, że serwis nie całkowicie rozwiązał problem z tabletem. Czy próbowałeś łaczyć tableta z innymi sieciami WiFi (lub hotspotem z telefonu)? Czy problemy pojawiają się również na innych sieciach?

Daj też znać na forum, jeśli będę mogła jeszcze z czymś pomóc w przyszłości!

Pozdrawiam,

Ala

_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Zobacz wszystko