Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Android
Wszystkie Tematy
Opcje

7 POSTY

05-18-2020

PL

12 Łączna liczba zalogowań

65 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 65
  • Message 1 of 6

Yoga tab model 60043

2020-05-20, 17:37 PM

Tablecik do niedawna normalnie działał aż wziął i się wywalił system, staje na ekranie logo Lenovo i nic, pomimo wielu prób nie przechodzi dalej.

Więc zrobiłęm factory reset i niestety nie odzyskuje systemu, zapętlił się na pozycji Usuwam, ale może mógłbym go uratować gdybym mu podsunął instalkę na karcie SD ?

Bo pętla w końcu się wywala i mogę przyciskiem wyświetlić listę opcji z których 1 jest : apply update from sdcard

oczekuje wskazania lokalizacji takiej instalki:

B6000_A442_001_024_140909_WW_WIFI

Gdzie mogę pobrać takie coś w pliku?

albo nowsze..

bo nie znajduje tego na urządzeniu, może dlatego że zrobiłem Wipe cache partition..

Pozdrawiam

Odpowiedź
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

1067 Łączna liczba zalogowań

29893 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 29893
  • Message 2 of 6

Re:Yoga tab model 60043

2020-05-22, 7:07 AM

Cześć @gregorp,

Możesz spróbować wykonać system Recovery za pomocą aplikacji Lenovo Moto Smart Assistant, którą możesz ściągnąć na komputer. Nie jestem na 100% pewna, że Twój model jest wspierany w tej aplikacji, ale wydaje mi się, że powinien być.

Załączm link do pobrania:

https://support.lenovo.com/us/pl/downloads/ds101291

Oraz linki z instrukcjami:

https://support.lenovo.com/us/pl/solutions/ht102605

https://download.lenovo.com/consumer/mobiles_pub/moto_smart_assistant_ug.pdf

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Odpowiedź
Opcje

7 POSTY

05-18-2020

PL

• Message 3 of 6

2020-05-24, 17:21 PM

Spróbowałem tego i nie poszło; zapewne system jest na tyle uszkodzony że nie odpala tej opcji i nie wyświetla okienka Authorize na tablecie, tylko wisi na ekranie logo Lenovo;

z tym że komputer z RSA owszem wykrył urządzenie MT65xx Android Phone, no ale nic się nie dało zrobić.

Tak że myślę że jedyna opcja jaka pozostaje to instalacja backupu z karty sd, gdybym miał to w pliku: B6000_A442_001_024_140909_WW_WIFI

Czy jest możliwość skądś pobrać ten plik ?

Jedyne co znalazłem to ten link: https://droidvpn.com/tun-repository/lenovo-b6000-f/REQGCCcWHQ4GFkUpBgFYQEY1/

ale to wymaga aplikacji TUN zainstalowanej na urządzeniu, a co w wypadku kiedy ono jest niesprawne ?

Odpowiedź
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

• Message 4 of 6

2020-05-25, 14:41 PM

Cześć @gregorp,

Obawiam się, że nie mamy oficjalnego linku do ściągnięcia ROM dla naszych urządzeń Andriod. Możesz spróbować nieoficjalnych sposobów lub oddać tableta do serwisu. Niestety, jeśli chodzi o nieoficjalne sposoby, nie mogę Ci pomóc.

Pozdrawiam,

Ala

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Odpowiedź
Opcje

7 POSTY

05-18-2020

PL

• Message 5 of 6

2020-05-27, 17:41 PM
OK udało się, przy pomocy aplikacji SmartPhone FlashTool i odpowiedniej instalki z nieoficjalnego źródła; ważne: urządzenie musi być wyłączone i to całkowicie, więc jeżeli jest zapętlone i samoczynnie się resetuje to trzeba odłączyć baterię od płyty po otwarciu obudowy i wtedy po usb do komputera.
Odpowiedź
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

• Message 6 of 6

2020-05-29, 7:16 AM

Cieszę się, że udało Ci się rozwiązać problem! :)

Ala

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

Autorzy z największą liczba Punktów

Zobacz wszystko