Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Windows
Wszystkie Tematy
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

1067 Łączna liczba zalogowań

29893 Całkowita liczba odsłon

  • POSTY: 2066
  • Zarejestrowany: ‎01-10-2019
  • Lokalizacja: SK
  • WYŚWIETLENIA: 29893
  • Message 1 of 1

Hej, witaj na forum!

2020-06-04, 9:20 AM

Cześć!

 

Dzięki, że wpadłeś/wpadłaś, cieszę się, że jesteś tu z nami!

 

Jestem Ala, administrotor tego forum. Pewnie nie raz mnie tu zobaczysz. To ja dbam o porządek na forum i staram się odpowiadać na zadawane tu pytania. Nie zawsze jednak mogę odpowiedzieć na wszystkie posty, ale robię co mogę, by to forum było przyjaznym użytkownikom miejscem, i by zawierało dużo przydatnych informacji.

 

Zachęcam Cię do publikowania pytań, opinii na temat produktów, porad dotyczących konserwacji i korzystania z urządzeń Lenovo! Jeśli wiesz jak rozwiązać czyjś problem – podziel się swoją wiedzą 😊

 

Przed napisaniem na forum zapoznaj się z naszymi Wytycznymi i zajrzyj do naszej sekcji często zadawanych pytań.

 

Jeśli masz jakieś uwagi co do działania forum, lub chcesz podzielić się z nami swoją opinią na jego temat, zachęcam Cię do wypełnienia ankiety, która może pojawić się w oknie przeglądarki (więcej informacji znajdziesz tutaj).

 

Do zobaczenia na forum!

 

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead


  Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto EnglishPlease do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

Autorzy z największą liczba Punktów

Zobacz wszystko