Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Windows
Wszystkie Tematy
Opcje

4 POSTY

05-20-2021

Poland

8 Łączna liczba zalogowań

30 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 30
  • Message 1 of 8

Thinkpad 8 system operacyjny nie startuje.

2021-05-20, 15:09 PM

Witam posiadam Tablet z windowsem 10 wcześniej był 8.1.

Model 20BN003SPB (Thinkpad 8)

Tablet po jakieś aktualizacji windowsa i po restarcie, nie możę wejść do systemu windows. Cały czas się uruchamia po logu lenovo "trwa próba odzyskania systemu", po chwili się resetuje i tak w kółko. Próbowałem użyć po naciśnięciu przycisku power i - wejśc w opcje "System Recorvery" nic się nie dzieje. Jest jakaś na to rada?

Odpowiedź
Opcje

5504 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1358 Łączna liczba zalogowań

49294 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 49294
  • Message 2 of 8

Re:Thinkpad 8 system operacyjny nie startuje.

2021-05-21, 7:22 AM

Cześć @Ktos,

Witaj w Społeczności!

Na rysunku poniżej oznaczona numerem 2 znajduje się mała dziurka - przycisk awaryjnego resetu.

Upewnij się, że tablet jest wyłączony o odłączony od zasilania, następnie użyj wyprostowanego spinacza do wciśnięcia przycisku resetu. Następnie naciśnij przycisk włączania i sprawdź czy tablet się włączy.

Daj znać czy to pomoże :)

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź
Opcje

4 POSTY

05-20-2021

Poland

• Message 3 of 8

Dot::Thinkpad 8 system operacyjny nie startuje.

2021-05-21, 9:33 AM

Zrobiłem tak tablet się uruchamia, pokazuję się logo lenovo, później szybko przemijają dwa zdania "trwa próba odzykania instalacji" a następnie "trwa cofanie zmian na twoim komputerze", zaraz się restuje i powtarza to samo w kółko.

Odpowiedź
Opcje

5504 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 4 of 8

2021-05-21, 11:01 AM

Cześć @Ktos,

W takiej sytuacji najlepiej chyba zrobić czystą instalację Windowsa lub przywrócić laptopa do ustawień fabrycznych. Opis obu czynności znajdziesz w podręczniku użytkownika dla tego modelu (str. 31):

https://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/mobiles_pdf/thinkpad_8_ug_en.pdf?linkTrack=PSP:ProductInfo:UserGuide 

Pozdrawiam,

Ala

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
_

Odpowiedź
Opcje

4 POSTY

05-20-2021

Poland

• Message 5 of 8

2021-05-21, 12:08 PM

Pierwsza opcja nie zadziałała, po wcisnięciu recorvery w biosie, druga rzecz nie bardzo rozumiem angielski ale z tego co widzę potrzebny będzie pendrive z systemem tylko co muszę zrobić żeby tablet widział pendrive tylko jest port micro USB-b lub czy da się to jakoś na kartę pamięci micro-sd zainstalować.

Odpowiedź
Opcje

5504 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 6 of 8

2021-05-21, 14:45 PM

W tej sytuacji potrzebny byłby adapter OTG z MicroUSB na USB. Wtedy możesz użyć zwykłego bootowalnego pendrive'a do instalacji systemu.

Jeśli nie posiadasz takiego adaptera dla tego modelu, być może trzeba będzie wypróbować kilka różnych adapterów - możliwe, że nie każdy adapter będzie kompatybilny z Twoim modelem.

Pozdrawiam,

Ala

_

Odpowiedź
Opcje

4 POSTY

05-20-2021

Poland

• Message 7 of 8

2021-05-21, 15:00 PM

Teraz pytanie jakie to otg ma być czy zwykłe na micro usb takie coś w linku: https://static.cytron.io/image/cache/catalog/products/WR-USB-OTG/WR-USB-OTG-5-1-1-800x800.jpg, lub czy takie ustrojstwo na micro typ B link:  https://i.ebayimg.com/images/i/171773520123-0-1/s-l1000.jpg

Ja myślę że ten kabel musi być jak w drugi linku usb micro typu b, druga sprawa czy taki otg czy musi osobne zasilanie do pendriva lub dysku?

A jak się pytałem w poprzednim poście, czy na karcie pamięci micro-sd tego nie da się zrobić?

Odpowiedź
Opcje

5504 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 8 of 8

2021-05-24, 15:12 PM

Cześć @Ktos,

Potrzebowałbyś adaptera podobnego do wskazanego w podręczniku użytkownika w rozdziale Accessories (str. 5). Przesyłam zdjęcia z podręcznika użytkownika:

Nie sądzę, żeby przeprowadzenie odzyskiwania przy pomocy karty micro sd było możliwe. Takie sposoby nie zostały opisane w naszych materiałach.

Pozdrawiam,

Ala

_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty