Społeczność Lenovo

Tablety LenovoTablety Lenovo z systemem Windows
Wszystkie Tematy
Opcje

0 POSTY

01-28-2020

US

0 Łączna liczba zalogowań

0 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 0
  • Message 1 of 2

Wgranie systemu 64 bitowego na Lenovo Miix 3 1030

2020-01-28, 13:52 PM

Cześć,
Posiadam hybrydę Lenovo Miix 3 1030. Obecnie mam system Windows 8.1 32 bit.
Chciałabym postawić system 64 bitowy (obojętne czy 8.1 czy 10). Jednakże po wielu różnych próbach (secure boot mam wyłączony) w boot menu nie widzi mi bootowalnego pendrive z systemem (próbowałam dwa: 8.1 i 10, wszystkie 64 bit). Po wejściu przez ustawienia Windows wyskakuje mi błąd "System doesn't have any USB boot option".
Dlatego mam pytanie, czy jest w ogóle taka możliwość, by wrzucić tutaj system 64 bitowy?
Co zrobić, by system widział pendrive (ten w Win 10 używałam na innym komputerze i zainstalował się system poprawnie)?

Rozwiązano! Idź do Rozwiązania
Odpowiedź
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

1067 Łączna liczba zalogowań

29893 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 29893
  • Message 2 of 2

Dot.: Wgranie systemu 64 bitowego na Lenovo Miix 3 1030

2020-01-28, 14:58 PM

Cześć ,

Witaj w Społeczności!

Niestety, nie ma możliwości zainstalowania Windowsa 64 bit na tym modelu. Co prawda procesor powinien sobie z nim poradzić, ale tablet w założeniu nie wspiera systemu 64-bitowego i w związku z tym nie istnieją żadne sterowniki dla tej wersji OS.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

0 osób uznało to rozwiązanie za pomocne.

Ta odpowiedź mi pomogła

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

Autorzy z największą liczba Punktów

Zobacz wszystko