anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
przemek220
What's DOS?
Zarejestrowano: ‎05-21-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 899
Wiadomość 1 z 2

Problem z kontem google Lenovo Yoga 3

Witam,

Po resecie do ustawień fabrycznych okazało się że zapomniałem hasła do konta google. Zmieniłem hasło na nowe ale nie mogę się zalogować  z poziomu tableta. Wyświetla na krótko komunikat w j. Ang. mniej więcej o tym że hasło do konta zostało zmienione w ciągu ostatnich 24godzin ( co nie jest prawdą bo minęły już 2 dni) i że nie można mnie zalogować. Dodam tylko że do konta mam dostęp z poziomu komputera bez problemu. Jakieś pomysły na rozwiązanie problemu ?

Highlighted
Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 884
Wiadomość 2 z 2

Dot.: Problem z kontem google Lenovo Yoga 3

Cześć @przemek220!

Witaj w Społeczności!

Błąd, który wyświetla się na ekranie Twojego tabletu, to efekt zabezpieczenia "Factory Reset Protection". Tutaj możesz przeczytać więcej na ten temat: https://www.androidcentral.com/factory-reset-protection-what-you-need-know.

To znaczy, że musisz odczekać przynajmniej 72 godziny od zmiany hasła przed zalogowaniem sie do konta google na tablecie. Jeśli po odczekaniu tego czasu problem nie ustąpi, spróbuj skontaktować się ze wsparciem Google w tej sprawie.

Niestety, na tym forum nie możemy zajmować się problemami związanymi z prywatnymi hasłami użytkowników.

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.