Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

ThinkPad ModelleriThinkPad Dizüstü Modelleri
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

1 İLETİ

02-19-2021

Turkey

1 Oturum açma işleminin

5 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎02-19-2021
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 5
  • Message 1 of 2

HEPSİ BURADA SİTESİ ÜZERİNDEN SATILAN DİZÜZTÜ BİLGİSAYARDA ŞÜPHELİ TEKNİK ÖZELLİK

2021-02-19, 20:52 PM

Selamlar, https://www.hepsiburada.com/lenovo-l15-amd-ryzen-7-pro-4750u-32gb-512gb-ssd-freedos-15-fhd-tasinabilir-bilgisayar-20u7001ytxh9-p-HBV0000104XM0?magaza=notebookstore bu linkte satılan bilgisayara Lenovo'nun kendi sitesinde bayiler kısmından eriştim, söz konusu dizüstü bilgisayarda Lenovo'nun kendi sitesinde gün boyu süreceği bir pil kapasitesi olduğundan bahsediliyor fakat aktardığı alışveriş sitesinde Şarjlı kullanım süresinin 3 saat ve altı olduğu bilgisi mevcut bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Bunun doğrusu tam olarak nedir? ben bu bilgisayarı alırsam sürekli şarj kablosu ile mi kullanmam gerekecek?

cevap
Seçenekler

799 İLETİ

04-21-2020

Turkey

438 Oturum açma işleminin

8256 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎04-21-2020
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 8256
  • Message 2 of 2

Ynt::HEPSİ BURADA SİTESİ ÜZERİNDEN SATILAN DİZÜZTÜ BİLGİSAYARDA ŞÜPHELİ TEKNİK ÖZELLİK

2021-02-19, 22:48 PM

Selamlar

ThinkPad L15 Gen 1 (AMD) (20U7) model bilgisayarlarda 45 Watt saatlik (Whr) pil bulunmaktadır.  Pil süresi bilgisayarı nasıl kullanacağınıza göre değişir. Aynı bilgisayar, aynı pil, aynı ortam koşullarında iki saatte bitebilir de on saat dayanabilir de. Tanıtımlarda bahsedilen iki süre de gerçekçi. Bilgisayarı sabit 15 Watt güçle çalıştırırsanız 3 saatlik pil süresi elde edebilirsiniz.

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları