Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

ThinkPad ModelleriThinkPad Dizüstü Modelleri
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

1 İLETİ

07-06-2021

Turkey

1 Oturum açma işleminin

10 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎07-06-2021
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 10
  • Message 1 of 2

Thinkpad 20RD0062TX Modelinde Bios içerisinde TPM Etkinleştirme ayarını bulamadım.

2021-07-06, 21:21 PM

Merhaba arkadaşlar benim bir adet Thinkpad 20RD0062TX cihazım var. ben bu cihaza denemek amaçlı Windows 11 kurmak istiyorum fakat  bilgisayarnız minimum donamı karşılamıyor uyarısı alıyorum ve araştırdığımda bios üzerinden TPM 2.0'ın devreye alınması gerektiği ve devreye alınınca düzeleceği söyleniyor. fakat ben bu cihazımın bios ayarlarında TPM 2.0 Ayarlarının nereden enable veya disable konumuna getireceğim bulamadım. Bu konuda yardımcı olurmusunuz?

cevap
Seçenekler

5515 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1361 Oturum açma işleminin

49389 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 49389
  • Message 2 of 2

Re:Thinkpad 20RD0062TX Modelinde Bios içerisinde TPM Etkinleştirme ayarını bulamadım.

2021-07-07, 7:23 AM

Merhaba @YoungCOder,

Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz!

Aradığınız ayarı Security - Security Chip altında bulabilirsiniz:

Ancak Lenovo'nun bu işletim sistemi için optimize edilmiş yeni sürücüleri sunana kadar Windows 11 yükseltmesini beklemek iyi bir fikir olabilir. Windows 11 ile uyumlu yeni sürücüler çıktığında her şeyin sorunsuz çalışacağından emin olabilirsiniz.

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları