Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

ThinkPad ModelleriThinkPad Dizüstü Modelleri
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

1 İLETİ

06-15-2021

Turkey

3 Oturum açma işleminin

20 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎06-15-2021
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 20
  • Message 1 of 1

Wi-fi problemi

2021-06-15, 12:12 PM

Herkese merhaba;

lenovo thinkpad e15 type 20-rd kullanıcısıyım. İntel i7 10th gen, windows 10 pro özellikte bilgiasayarım. Yaklaşık 4 hafta önce aniden donma ve ardından yeniden başlatınca ekran kararması olması üzerine garantiye yolladım. Anakart arızası çıktı ve anakartı değişip geri geldi. Geldiğinden beri wi-fi’a bağlanamıyorum.

önce sürücüde problem vardı güncelledim ve artık intel wi-fi  6 ax201 160 mhz sürücüm çalışıyor görünüyor, windows update’in bütün güncellemelerini yaptım, lenovo’nun sitesinden tüm driverları güncelledim hatta bios bile güncelledim ama halen wi-fi’a bağlanamıyorum.

Bazen kablosuz bağdaştırıcı veya erişim sorunu uyarısı çıkıyor bazen de bir ağ seçmediniz diyor. Halbuki seçiyorum, şifreyi giriyorum, tam o an ne oluyorsa listede görünen tüm wi-fi ağları kayboluyor, bir ağ bulunamadı diyor ve sonra ağ listesi geri geliyor. Şimdilik ethernet kullanıyorum ama bu sorunu çözmek istiyorum. Çalıştığım için tekrar garantiye vermek ve o süreci tekrar yaşamak istemiyorum. Sizce bu durum çözülebilir bir şey mi? Benzerini yaşayan var mı? 
teşekkür ederim.

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları