zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Johny5
Paper Tape
Lokace: SK
222 zobrazení
Zpráva 1 z 6

E430 Win8 Pristup do BIOSu

Zdravím všetkých.

Neviem sa dostať do BIOSu ani zadaním odporúčanej klávesy Enter, ani inak. Prosím o radu.

Dik

Admin Edit: Predmet zmenený, aby lepšie reflektoval tému diskusie.

Administrator
Administrator
212 zobrazení
Zpráva 2 z 6

Re: BIOS password

Ahoj Johny5,

vitaj v komunite! O aký model zariadenia sa jedná a aká verzia Windows na ňom beží?

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Johny5
Paper Tape
208 zobrazení
Zpráva 3 z 6

Sorry, zabudol som. Mám laptop Lenovo E43O ThinkPad s Win 8.1 a chcel by som k win nainštalovať Linux mint. Vyrobil som butovací kľúč a ak chcem pokračovať v inštalácii, musím urobiť nejaké zmeny v BIOSe. Pri štarte sa na pol sekundy zjaví možnosť použiť klávesu Enter, ale nejde to. Skúšal som aj iné obvyklé klávesy, ale už sa bojím, že to neustále reštartovanie počítaču neprospieva.

Administrator
Administrator
205 zobrazení
Zpráva 4 z 6

Malo by to fungovať pomocou klávesy F1 alebo F2. Pokiaľ sa Ti to i s týmito klávesami nepodarí, existuje ešte spôsob, ako sa dostať do BIOSu cez Windows. Vo Windows 8.1 prejdi do Settings > Update and recovery > Recovery a zvoľ Advanced Setup - Restart now. Následne zvoľ Troubleshoot > Advanced Options > UEFI FW Settings > Restart, čo by Ťa malo doviesť do BIOSu, ako ukazuje i nasledovné video. Daj nám vedieť, ako to išlo!

S pozdravom,

Juraj

Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Johny5
Paper Tape
200 zobrazení
Zpráva 5 z 6

Ďakujem za pomoc. To video pomohlo, hoci s angličtinou sa moc nekamaratim😀.

Ešte raz vďaka.

Johny5

Administrator
Administrator
195 zobrazení
Zpráva 6 z 6

Rado sa stalo!

S pozdravom,

Juraj