zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
kajicek94
Paper Tape
Lokace: CZ
191 zobrazení
Zpráva 1 z 4

Odchlipuje se šasi u E570

Dobrý den,

mám notebook Lenovo ThinkPad E570. Při zavírání obrazovky se odchlipuje šasi u tlačítka Power. Dal jsem jej reklamovat do autorizovaného servisu. Dnes mi volal technik a sdělil mi, že se jedná o mechanické poškození pantů -> kontaktoval společnost Lenovo, zda může provést záruční opravu.

K zařízení se chovám slušně - na konci července to budou dva roky, co jej vlastním, ale mám prodlouženou záruku na 4 roky. Vozím jej do školy a otevřu jej asi 40x denně.

V případě, že společnost Lenovo zamítne záruční opravu, tak jak mám postupovat?

Mám podat odvolání servisu či přímo společnosti Lenovo?

Nebo zařízení vyzvednout a dát reklamovat do jiného autorizovaného servisu?

Záležitost k soudu dávat nechci, jelikož notebook potřebuji každý den. Soudní znalec mi sdělil, že by mi znalecký posudek pomohl až u soudu, kdybych se nedomluvil jinak.

Má tato situace nějaké řešení?

Děkuji za odpověď,

kajicek94

Administrator
Administrator
Lokace: SK
166 zobrazení
Zpráva 2 z 4

Re: Odchlipuje se šasi u E570

Ahoj kajicek94,

vitaj v komunite! Obávam sa, že posunutie do iného autorizovaného servisu by neprinieslo iný výsledok. Z komunitného fóra máme možnosť odovzdať ohľadom opravy sťažnosť, kde príslušné oddelenie preverí celý jej priebeh a potvrdí alebo zmení prvotné rozhodnutie. V ostatných komunitách, no ani interne, nevidím žiadne správy o materiálovej chybe pri E570 v oblasti tlačidla na zapnutie/vypnutie, no predsa len by bolo najlepšie nehať oddelenie sťažností celú vec preveriť.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

kajicek94
Paper Tape
Lokace: CZ
150 zobrazení
Zpráva 3 z 4

Ahoj Juraji,

děkuji za odpověď. Vašeho návrhu v případě zamítnutí záruční opravy využiji. Na stránkách Lenova jsem nalezl, že oprava Thik notebooků trvá obvykle 2-5 pracovních dní. Technik mi volal, že Lenovo kontaktoval opakovaně, ale ještě mu neodpověděli.

Mohu to já nějak urychlit, kdybych někam zavolal?

Na lince pro Think mi paní sdělila, že k tomu (posouzení oprav) nemá přístup a na lince pro "klasické" notebooky Lenovo mne právě odkazují na tu Think.

kajicek94

Administrator
Administrator
Lokace: SK
110 zobrazení
Zpráva 4 z 4

Áno, obvykle prebehne oprava rýchlo, najmä v prípade ak sa požadovaná súčiastka nachádza na sklade. Ak je súčiastku potrebné objednať, môže dôjsť k oneskoreniu a doba opravy sa tým bohužiaľ predĺži. Myslím, že nikde inde ako k Think servisu sa zavolať nedá :/ Čo sa týka dĺžky opravy a aktuálneho statusu, môžeš si ho overiť na našej stránke podpory po zadaní S/N zariadenia.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English