zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Miro5
Paper Tape
Lokace: SK
246 zobrazení
Zpráva 11 z 16

Re: Otisk prstu

Ahoj...mám Lenovo ThinkPad E580 (Typ 20KS) Windows 10 64-bit.

Nie, to som neskúšal. Úprimne, som hlavne užívateľ a keď vymažem zariadenie aj ovládač z device managera, ako ho tam dostanem späť?

Miro

P.S.: Tak som pozrel návod na nete a urobil som to, reštartoval pc a už to funguje :-) 

Ďakujem za ukázenie cesty.

M

Milan79
Paper Tape
Lokace: CZ
201 zobrazení
Zpráva 12 z 16

Mám Lenovo ThinkPad type 20KS-0064MC. Win 10PRO. Snímač mi funguje, ale po několika dnech začne přihlašovat až na 2. nebo třetí dotek a cca do týdne nepozná prsty. Po novém odstranění a znovunačtení se vše opakuje a cca do týdne opět nepozná žádný. NB mám už od září 2018 a pořád se snímač otisků chová stejně. Win i Lenovo Vantage pravidelně aktualizováno, ovládače jsou nové.

Na telefonu Huawei Mate 10 Pro mám otisky načteny už před 14 měsíci a pořád fungují na první přiložení. Proč zde je musím pořád dokola načítat ????

Pokud někdo víte, prosím o radu.

Děkuji předem.

Administrator
Administrator
Lokace: SK
189 zobrazení
Zpráva 13 z 16

Ahoj Milan79,

v takom prípade bude mať Fingerprint reader alebo jeho čip nejakú vadu, na ktorú by sa mali pozrieť naši technici. Skúšal si už kontaktovať ohľadom tohto symptómu náš servis?

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Filipes1305
Paper Tape
134 zobrazení
Zpráva 14 z 16

Ahoj, mám ten samý problém jako MIRO5. Žádná chybová hláška se neobjevuje, mám model E580, Win 10. Pokud odstrním zařízení a vymažu ovladač, jak jej tam prosím dostanu zpět? Děkuji. Filip
Filipes1305
Paper Tape
133 zobrazení
Zpráva 15 z 16

Ahoj, mohl bys mi prosím poslat link na ten návod? Děkuji. Filip

Premek
What's DOS?
85 zobrazení
Zpráva 16 z 16

Odebraný snímač dostaneš zpět do Správce zařízení tak, že jdeš ze Správce zařízení do záložky Akce a dáš Vyhledat změny hardwaru.