zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
toyboys22
What's DOS?
Lokace: CZ
204 zobrazení
Zpráva 1 z 3

Rapidní snížení Výkonu po aktualizaci ovladačů přes Lenovo Vantage

Dobrý den. Po poslední aktualizaci ovladačů (o které se jedná viz příloha) došlo k rapidnímu poklesu výkonu notebooku zvláště v grafických aplikacích a hrách (z 30 fps na 12fps). Nevím která z těchto aktualizací to má na svědomí a rád bych provedl downgrade postupně každé z nich, abych nalezl příčinu. Ovšem nenašel jsem způsob, jak aktualizace odstranit a nahradit původní verzí a nenapadá mne žádný lepší způsob. Znal by někdo řešení? Děkuji s pozdravem TZ.

Poslední aktualizace.PNG

Admin Edit: Screensnip upravený tak, aby nebolo vidno S/N zariadenia, keďže sa jedná o súkromný údaj.

Administrator
Administrator
Lokace: SK
189 zobrazení
Zpráva 2 z 3

Re: Rapidní snížení Výkonu po aktualizaci ovladačů přes Lenovo Vantage

Ahoj toyboys22,

vitaj v komunite! Z ovládačov, ktoré si uviedol, by na výkon mohol mať vplyv akurát tak Intel Management firmware, no nieje možné tento FW downgradovať. Skús prosím preveriť, či máš taktiež aktualizovaný Intel Management Engine software, Chipset a Power management. Niekedy sa môže stať, že sa niektorý ovládač nedopatrením nedostane do balíčka Vantage je dobré preveriť to i takto, keďže IME FW môže chýbať najnovší software alebo iný prvok a preto tak celé zariadenie spomalí.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

toyboys22
What's DOS?
Lokace: CZ
168 zobrazení
Zpráva 3 z 3

Re: Rapidní snížení Výkonu po aktualizaci ovladačů přes Lenovo Vantage

Děkuji za odpověď. Vše vyzkoušeno a nepomohlo. Mám pocit, že výkon je podobný, jaký byl před aktualizací, když jsem fungoval na napájení z baterie a ne z adapteru. Pokud tedy není možný downgrade - Hold počkám a budu doufat, že brzy příjde nějaký nový upgrade...