Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Další diskuseObecná diskuse
Všechna témata fóra
Možnost

2 Příspěvky

07-25-2021

Slovakia

5 Přihlášení

45 Page Views

• Registered: ‎07-25-2021
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 45
  • Message 1 of 3

Notebook T480 reklamacia

2021-07-25, 12:49 PM

Zdravim, notebook Lenovo T480 bol reklamovany 5x z toho 4x mi bola uznana reklamacia. Dovod reklamacii bol iba jeden- prehrieval sa mi notebook. Pocas prvej reklamacie bola zaruka predlzena o rok, posledna reklamacia nespadala pod standardnu reklamaciu,

Pri 3. reklamacii som pochopitelne ziadal vratenie penazi. Neuspel som, kedze kazda reklamacia bola vyriesena inou opravou, (musel som mat 3 rovnake - t.j. napr. 3x prepastovany atd)

1.reklamacia-prepastovanie procesora
2.reklamacia- vymena ventilatora
3.reklamacia- zamietnuta
4.reklamacia- vymena zakladnej dosky
5. reklamacia- oprava niecoho.

Pri 5. reklamacii som ziadal vratenie penazi kedze su to 4 rozne reklamacie. Odpisali mi :

,, ...Váš notebook už nespadá pod štandartnú dvojročnú záruku zákonom stanovenú, čo znamená, že servis tým pádom už nie je povinný vystaviť dobropis na základe 4 násobne potvrdenej závady.

Každopádne sme kontaktovali servis, čakáme na ich vyjadrenie, po odpovedí Vás budeme kontaktovať, prosím o strpenie. Ďakujem. .... "

V pripade ak by sa servis vyjadril negativne, ako by ste to potom nasledne riesili.

Cena ntb: 1700€

Som uz z toho znechuteny, zniceny a smutny, asi som s Alzou aj s Lenovom vyrobkami skoncil.

Odpověď
Možnost

11028 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26856 Přihlášení

587970 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Náhledy: 587970
  • Message 2 of 3

Re:Notebook T480 reklamacia

2021-07-26, 12:48 PM

Ahoj Tommy Angelo,

aj keď bola záruka kvôli opravám predĺžená a Tvoje zariadenie má ešte záruku u výrobcu (u nás, v Lenove), má žiaľ predajca pravdu a ak bola prekročená zákonná doba záruky priamo od predajcu, už Ti žiaľ dobropis vystaviť nevedia. V takom prípade Ti asi náš servis, v rámci predĺženej záruky, asi znovu prepastuje zariadenie a zašle Ti ho späť. Žiaľ, toto nie je vec, s ktorou by sme Ti  z hľadiska fór vedeli pomôcť a musíš sa v prípade nesúhlasu s nevystavením dobropisu obrátiť na predajcu zariadenia.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Možnost

2 Příspěvky

07-25-2021

Slovakia

5 Přihlášení

45 Page Views

• Registered: ‎07-25-2021
  • Náhledy: 45
  • Message 3 of 3

Re:Notebook T480 reklamacia

2021-07-28, 9:38 AM

Zdravim, prave som kontaktoval ten servis, bolo mi povedane, ze napisu priamo do Lenova. Dufam, ze mi vyhoveju a daju refund.

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat
X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Líbí se mi žebříček (Autoři)

(Posledních 7 dní)

Uživatel Likes