zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Pavel78
Paper Tape
Lokace: CZ
203 zobrazení
Zpráva 1 z 5

T410 HDD namiesto DVD mechaniky

Dobry den, jsem spokojeným vlastníkem T410. Ale tento tyden jsem koupil SSD disk ( zelený wd) a redukci (evolveo) do DVD mechaniky. SSD jsem dal do slotů pro disk a do redukce jsem dal původní HDD a zastrcil do slotů po mechanice. Jaké bylo moje překvapeni, když jsem hdd v redukci nanacetl. V jiných zařízeních ale funguje.  Proti bootovani systému jen problokne a to je vse. Už mě i kamarádům došli nápady. Obracím se tedy na forum o radu. Dekuji za nápady.

Admin Edit: Zmenený predmet, aby lepšie reflektoval tému diskusie.

Administrator
Administrator
Lokace: SK
194 zobrazení
Zpráva 2 z 5

Re: T410 HDD namiesto DVD mechaniky

Ahoj Pavel78,

ktorú verziu Windows používaš? Beží na Tvojom T410 Windows 7?

S podzravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Pavel78
Paper Tape
183 zobrazení
Zpráva 3 z 5

Ahoj Juraj, děkuji za úpravu názvu. Jako systém používám Win 10 pro. Disk jsem zvolil zelený WD 240, redukci od EVOLVEO  DF095 a do ní původní disk WD 3200. Možnosti v biosu jsou hodně omezené a tedy jsem ho upgrejdnul na verzi 1.45. A teda žádná změna. Ani správce disků ho nevidí. Jen problikne jako mechnka při boot. systému a to je vše. A teda redukce je funkční zoušel jsem v dokyně od HP a disk byl načten úplně v pohodě. Díky Pavel

Administrator
Administrator
Lokace: SK
168 zobrazení
Zpráva 4 z 5

Vedel by si skúsiť poslať zaradenie do režimu Spánku a potom ho prebrať a pozrieť, či sa zázračne 2hé HDD neobjaví v exploreri? Existuje na túto tému rozsiahla diskusia, kde užívatelia odporúčajú použiť oficiálne podporovaný adaptér pre T400 a T410 s FRU 43N3412, vtedy by to malo fungovať bez problémov. Našli taktiež workaround na neoficiálne adaptéry, no iba pod Windows 7 :/ Spočíva vo vytvorení odkazu na DVD mechaniku, keď je v režime šetrenia energie a následnej výmene DVD za HDD drive. Potom sa cez ten odkaz dá HDD "nakopnúť".

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Pavel78
Paper Tape
159 zobrazení
Zpráva 5 z 5

Dobry vecer, zitra prověřim a ozvu se. Pekny vecer Pavel