zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Exie
Paper Tape
Lokace: CZ
66 zobrazení
Zpráva 1 z 2

ThinkPad E580 zlomený nůžkový mechanismus na klavese

Zdravím,

stala se mi nemilá věc. Nějakou dobu mi přeskakovala numerická klavesa "9". Klavesa byla zatuhlá, pak se vše vrátilo do normálu a myslel jsem si, že všechno je v pořádku. Pak to bohužel nastalo znovu ... Špatný stisk a jelikož používám numerickou část docela často, tak z ničeho nic ta klavesa prostě vypadla. Říkal jsem si dobře, nasadím a všechno bude cajk. Bohužel... Nasadil jsme jí zpátky,ale když jsem jí zmáčkl ve spodní části, tak vypadla. Zjistil jsem, že na vinně je nůžkový mechanismus(bílá krytka pod klavesou), kde je zlomený zobáček.

Laptop jsem bral 30.9.2018 z CZC.cz , ptal jsem se jich , zda mi tohle můžou obstarat a prý bohužel ne, tak jsem se ozval tady. Bohužel nemohu být 1 měsíc bez laptopu kvůli vyřízení reklamace.

Výměnu bych si klidně udělal sám.. Je to otázka pár minut.. Jedná se mi jen čistě o ten plastový nůžkový mechanismus(hinge), který bohužel nemohu sehnat.

Budu rád za všechny rady.. Produkt jsem si registroval tady na fóru až dneska a záruku tu mám ještě 5 dní.. Je to vskutku pro mě důležité, protože mě to irituje, když to furt vypadavá, když tu "9" používám..

Děkuji za odpo.

viz. přidávám foto.

klavesa1.png

Administrator
Administrator
Lokace: SK
45 zobrazení
Zpráva 2 z 2

Re: ThinkPad E580 zlomený nůžkový mechanismus na klavese

Ahoj Exie,

mrzí ma, že sa Ti takto skoro odlúpla klávesa. Bohužiaľ na to neexistuje náhradný diel, dá sa vymeniť jedine kompletná klávesnica. Jednotlivé súčasti klávesnice sa separátne nevyrábajú a ani ich nieje možné objednať. Servis zaberie iba v krajných prípadoch 3 a viac týždňov, no ak by si si chcel zariadenie opraviť sám, odporučil by som Ti poobzerať sa po FRU klávesnice (máš model E580 KS alebo KT?). Nová klávesnica by sa mohla dať zohnať za sumu okolo 1.000 - 1.500 CZK, ale záleží na jednotlivých ponukách.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English