Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

ThinkPad NotebookyThinkPad Notebooky
Všechna témata fóra
Možnost

1 Příspěvky

03-21-2020

Czech Republic

4 Přihlášení

20 Page Views

• Registered: ‎03-21-2020
  • Lokace: Czech Republic
  • Náhledy: 20
  • Message 1 of 2

ThinkPad E585 problém s videem - přepaly

2020-03-21, 21:53 PM

Dobrý den,

mám ThinkPad E585 rok a asi tři měsíce a nedávno mi začaly problémy s videem a obrazovkou. Vypadá to asi na grafickou kartu, ale nevyznám se v tom.

Při sledování videí (stažených i online) se často obrazovka zasekne a objeví se zelený kostičkovaný pruh (foto) - děje se to i mimo videa, když například scrolluju 

a ve videích  se ve světlých místech tvoří velké přepaly (viz foto). Obrazovka taky často problikává. 

Chtěla jsem se tedy zeptat, jestli netušíte, kde by mohl být problém. Případně, zda jej mohu vyřešit sama, nebo se jedná věc, se kterou se musí do servisu.

Díky 

Katka

Odpověď
Možnost

11350 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26922 Přihlášení

591588 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 591588
  • Message 2 of 2

Re:ThinkPad E585 problém s videem - přepaly

2020-03-23, 14:08 PM

Ahoj Katka,

takto na diaľku to najmä podľa toho druhého obrázka vyzerá na chybu grafickej karty alebo displeja. Skúsila si preveriť cez ThinkVantage System Update, čí sú nainštalované všetky najnovšie ovládače, vrátane BIOSu? Vyskúšaj to prosím preveriť a odsledovať, či k takému správaniu dochádza naďalej.

Ak by symptóm napriek tomu pretrvával, jedná sa s najväčšou pravdepodobnosťou o chybu hardwaru a bolo by zariadenie treba poslať ku nám do servisu na diagnostiku.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat
X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Líbí se mi žebříček (Autoři)

(Posledních 7 dní)

Uživatel Likes