Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

ThinkPad NotebookyThinkPad Notebooky
Všechna témata fóra
Možnost

8 Příspěvky

07-21-2015

Czech Republic

10 Přihlášení

50 Page Views

• Registered: ‎07-21-2015
  • Lokace: Czech Republic
  • Náhledy: 50
  • Message 1 of 5

ThinkPad FullScreen Magnifier - změna defaultního rozlišení

2021-04-13, 17:53 PM

Zdravím přátelé,

potřeboval bych poradit, jak upravit registry pro ThinkPad FullScreen Magnifier tak aby se mi při stisku Fn+mezerník nezobrazovalo defaultní rozlišení 800x600, ale 1600x900. Mám ThinkPad W510 a Win7. Našel jsem na jedné zahraniční diskuzi návod, jak se dohrabat ke klíči v registru, jenže návod byl dělán v r.2007. tehdy se utilita jemnovala snad UltraZoom. V registru byla cesta k módům ThinkPad FullScreen Magnifier stejná jako v návodu, ale nenašel jsem tam klíč, který je popsán v návodu (000000EA), tak jsem si řekl, že když se defaultně mění rozlišení na 800x600, tak změním hodnotu právě pro tento mód pro PelsHeight na 900 a PelsWidth na 1600 (samozřejmě pro desítkovou soustavu). Leč když použiji Fn+mezerník, tak je rozlišení stále stejné na 800x600 defaultně a hodnota v registru se přepíše zpět. Zkoušel jsem práva, jak zněla rada v návodu, ale neuspěl jsem. Měli byste někdo tip co a jak mám v registru změnit?

Zde link na diskuzi s návodem:

https://forum.thinkpads.com/viewtopic.php?t=54678

Fota mého registru v příloze.

Odpověď
Odpověď
Možnost

11236 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26896 Přihlášení

590077 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 590077

Re:ThinkPad FullScreen Magnifier - změna defaultního rozlišení

2021-04-14, 13:17 PM

Podľa toho čo vidím, bol FullScreen magnifier posledný krát súčasťou Hotkey Features Integration ešte v roku 2014. Odkedy tu pracujem som tu veru takú diskusiu u nás nezachytil.

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď

Replies(4)
Možnost

11236 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26896 Přihlášení

590077 Page Views

• Message 2 of 5

2021-04-14, 9:52 AM

Ahoj freename,

pýtaš sa na zariadenie, ktoré je už viac ako 10 rokov staré a na funkcionalitu, ktorá už dávno nie je podporovaná. Žiaľ nemám interne nikoho, koho by som sa na toto vedel spýtať a tak bude asi najlepšie, ak prispeješ k diskusii pod odkazom, ktorý uvádzaš vo svojom príspevku a opýtaš sa užívateľov priamo tam, keďže s tým majú skúsenosti.

S pozdravom,

Juraj

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Možnost

8 Příspěvky

07-21-2015

Czech Republic

10 Přihlášení

50 Page Views

• Message 3 of 5

2021-04-14, 10:49 AM

No jo, myslel jsem, že tohle snad někdo v minulosti řešil, bez ohledu na typ ThinkPad zařízení, jelikož si myslím, že se samotným zařízením to bude mít jen pramálo společného. Dle mého jde jen o správnou úpravu registru a práv samotné Lenovo utility.

Odpověď
Odpověď
Možnost

11236 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26896 Přihlášení

590077 Page Views

• Message 4 of 5

2021-04-14, 13:17 PM

Podľa toho čo vidím, bol FullScreen magnifier posledný krát súčasťou Hotkey Features Integration ešte v roku 2014. Odkedy tu pracujem som tu veru takú diskusiu u nás nezachytil.

Juraj

_
_

0 uživatelé považovali toto řešení za užitečné.

Tohle mi také pomohlo

Odpověď
Možnost

8 Příspěvky

07-21-2015

Czech Republic

10 Přihlášení

50 Page Views

• Message 5 of 5

2021-04-15, 5:28 AM

Přesně jak píšeš, je součástí Hot Key Features. Právě proto, že tohle téma zde ani jinde nebylo řešeno, jsem to otevřel u nás, jakože na CZ fóru a tak nějak jsem doufal, že to vymyslíme s těmi, kteří mají větší zkušenosti s registry. Pokud ne, zkusím jak jsi psal dříve originální fórum a uvidíme, jestli jsou dotyční ještě živí.

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms