Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

ThinkPad NotebookyThinkPad Notebooky
Všechna témata fóra
Možnost

2 Příspěvky

05-19-2021

Czech Republic

4 Přihlášení

40 Page Views

• Registered: ‎05-19-2021
  • Lokace: Czech Republic
  • Náhledy: 40
  • Message 1 of 2

Thinkpad E550 - zaseknutý na BOOT obrazovce

2021-05-19, 18:30 PM

Zdravím, jsem celkem v koncích tak jsem se rozhodl zkusit toto fórum.

Jsem vlastníkem notebooku Lenovo Thinkpad e550 už pěknou řádku let, nikdy s ním nebyly žádné problémy. 
Notebook jede na SSD disku a zároveň na HDD, které je místo cd-rom. 

Dnes jsem restartoval notebook, a počítač se zasekl na BOOT logu Lenovo. Nepustí mě nikam, jelikož pokud zkusím "enter" nebo F1 abych se dostal aspoň do nějakého nastavení, tak se sekne na černé obrazovce. 

Nemáte s tím někdo zkušenosti? Popř. co s tím...

Odpověď
Možnost

11010 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26853 Přihlášení

587825 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 587825
  • Message 2 of 2

Re:Thinkpad E550 - zaseknutý na BOOT obrazovce

2021-05-20, 9:42 AM

Ahoj Lhotsky,

pokiaľ si nerobil na zariadení v poslednej dobe žiadne hardwarové zmeny a nedá sa Ti dostať do BIOSu tak sa obávam, že došlo asi k nejakej hardwarovej chybe na zariadení. Ak máš dostatočné skúsenosti s rozoberaním laptopov, tak by si mohol skúsiť odpojiť batériu a spraviť na zariadení power-drain, možno ho to znovu oživí, pokiaľ by ale ani toto nezabralo, bolo by potrebné zaniesť zariadenie do servisu a nehať technikov zariadenie diagnostikovať a opraviť.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Předmět Likes

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X