zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
mato106
Blue Screen Again
Lokace: SK
224 zobrazení
Zpráva 1 z 4

Thinkpad E590 upgrade RAM

Dobry den,

necele tri tyzdne dozadu som si kupil Lenovo Thinkpad E590 typ modelu 20NB005GXS.
Tento tyzden som dokupil druhu RAMku kvoli vacsej pamate a dual channelu (8 + 8 GB RAM) Kingston produktove cislo KCP424SS8/8
Podla oficialnej stranky Kingston je kompatibilna s tymto modelom, cize by tam nemal byt problem.
Samozrejme bol by som si vedomy zaruky ci poskodenia NB aj ked viem, ze to nie je ziadna komplikovana robota tu RAMku doplnit. Dalo by sa cez autorizovany servis doplnit tu RAMku do NB?

Vopred dakujem za odpoved a radu

Administrator
Administrator
189 zobrazení
Zpráva 2 z 4

Re: Thinkpad E590 upgrade RAM

Ahoj mato106,

vitaj v komunite! Kompletnú listinu kompatibilných súčiastok pre Tvoj model nájdeš pod nasledovným linkom. Obávam sa, že ani jeden z uvedených kompatibilných modulov nepochádza od firmy Kingston, ale pokiaľ si je Kingston svojimi odporúčaniami istý, nemalo by upgradu stáť nič v ceste:

Snip1.PNG

Čo sa týka zabudovania už vopred zakúpeného modulu som si istý, že Ti ho náš vlastný servis nezabuduje, pretože zabudovávajú iba tie, ktoré sú uvedené vo vyššie uvedenej listine. Odporučil by som sa Ti skúsiť sa informovať u niektorého z našich servisných partnerov, ktorý by takýto upgrade mohli vykonať. Nemyslím si, že by to však bolo nutné, pretože memory je uvádzaná v listine ako "Optional", čo znamená, že môže byť menená aj priamo zákazníkom (týka sa to však opäť iba modulov uvedených v hornej listine).

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

mato106
Blue Screen Again
183 zobrazení
Zpráva 3 z 4

Ahoj Juraj, dakujem za odpoved.

Napriklad ta RAMka od SK Hynix 8 GB DDR4 (co mam teraz v NB) sa da cez nich objednat? Lebo nikde ju na SK strankach neviem najst.

Dakujem

Administrator
Administrator
179 zobrazení
Zpráva 4 z 4

Nemám informácie ohľadom dostupnosti konkrétneho dielu, ale odporučil by som kontaktovať ohľadom upgradu RAM náš servis. Pracovníci ti budú vedieť povedať, ktoré z hore uvedených modulov sú dostupné a na ktoré by si pri prípadnej objednávke musel počkať na dodanie.

Skúšal si inak hľadať ten RAM modul na základe FRU (01AG855) ?

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English