Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

ThinkPad NotebookyThinkPad Notebooky
Všechna témata fóra
Možnost

12 Příspěvky

12-31-2020

Slovakia

12 Přihlášení

55 Page Views

• Registered: ‎12-31-2020
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 55
  • Message 1 of 6

Thinkpad T14 AMD odpájanie nabíjačky za chodu

2021-01-31, 2:17 AM

Mám Thinkpad T14 AMD, verzia BIOS 1.30

Začala sa mi stávať nasledovná vec:
Z času načas sa sama od seba "odpojí" originálna nabíjačka, power led bliká a indikátor rýchlosti procesora začne skákať medzi 1,4 GHz a 800 Mhz. Po chvíli sa nabíjačka zas "pripojí". K notebooku mám okrem originálnej nabíjačky pripojený externý display cez USB-C -> Displayport a CAT-6 káblom počítačovú sieť.

V čom môže byť chyba?

Odpověď
Možnost

9833 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26714 Přihlášení

578400 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Náhledy: 578400
  • Message 2 of 6

Re:Thinkpad T14 AMD odpájanie nabíjačky za chodu

2021-01-31, 21:46 PM

Ahoj mmat,

takto na diaľku to podľa Tvojho popisu znie ako defekt hardwaru a bolo by asi najlepšie ak by zariadenie preskúmal a diagnostikoval náš servis. Skúšal si to celé aj bez zapojania extrného monitoru? Dochádza k tomuto správaniu aj v takom prípade?

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Možnost

12 Příspěvky

12-31-2020

Slovakia

12 Přihlášení

55 Page Views

• Message 3 of 6

2021-02-01, 1:25 AM

Ďakujem za odpoveď. Ešte je možná alternatíva, že sa mi prehriala originálna nabíjačka, lebo som okolo nej mal ešte stále priehľadnú fóliu, s ktorou sa dodáva. Fóliu som dal dole a sledujem ďalej.

Odpověď
Možnost

9833 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26714 Přihlášení

578400 Page Views

• Message 4 of 6

2021-02-01, 11:19 AM

Nie som si istý, či má teplota nejaký vplyv na coil-whine. Podľa toho čo viem a čo som odpozoroval aj na vlastných zariadeniach teplota na coil-whine nemá žiadny vplyv.

Juraj

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Možnost

12 Příspěvky

12-31-2020

Slovakia

12 Přihlášení

55 Page Views

• Message 5 of 6

2021-02-01, 11:54 AM

Myslím teplotu nabíjačky a vplyv na to "vypadávanie". Lebo čo som sa dočítal na internete, tak kvalitnejšie nabíjačky majú na tento účel termostat ktorý bráni prepáleniu.

Odpověď
Možnost

9833 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26714 Přihlášení

578400 Page Views

• Message 6 of 6

2021-02-01, 12:07 PM

Aha, no to by mohlo mať veru vplyv na jej vypínanie/zapínanie ak by sa skutočne prehrievala. Držím palce, aby to fungovalo!

Juraj

_
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat
X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Líbí se mi žebříček (Autoři)

(Posledních 7 dní)

Uživatel Likes