iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Yanıtla
frht
Paper Tape
İleti Sayısı: 5
Ülke: TR
Görüntüleme: 90
Mesaj 1 / 2

yoga dokunmatik ekran sorunu

Merhaba, yoga bir laptopın garip bir sorunu var. Bilgisayarın dokunmatik ekranı parmağımı algıladığında kalemi kullanamıyorum kalemi algıladığında parmağımla müdahale edemiyorum. Her ikisini aynı anda kullanabiliyor olmam gerekiyor ancak biri tepki verse diğeri vermiyor. Bıos ve ekran kartı güncellemelerini yaptım ve işletim sistemini sıfırladım ama bir çözüm olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

Highlighted
Administrator
Administrator
İleti Sayısı: 403
Ülke: SK
Görüntüleme: 70
Mesaj 2 / 2

Ynt: yoga dokunmatik ekran sorunu

Merhaba @frht,

Bildiğim kadarıyla bizim Yoga laptoplarımızın ekranlarında ya kalemi ya da parmağını kullanabilirsin. İkisi aynı anda kullanamazsın.

Bazen kalemle bir şey yazarken yanlışlıkla ekranı elle dokunabilirsin, o zaman yaptığın not veya resim bozmasın diye şöyle bir koruma yapılmış.

İstersen 'Palm Check Treshold'un ayarları (veya benzeri) değiştirmeye çalışabilirsin, ama bu da işe yaramayacaksa bence yapacak bir şey yok.

Selamlarımla,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.