Česká a Slovenská komunita

Další diskuseKomunita fóra
Všechna témata fóra
Možnost

7410 Příspěvky

08-17-2015

SK

26491 Přihlášení

557428 Page Views

  • Příspěvky: 7410
  • Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: SK
  • Náhledy: 557428
  • Message 1 of 1

Vážíme si vašeho názoru!

2020-05-19, 13:43 PM

Dobrý den,

 

Děkujeme, že jste dnes navštívili komunitu Lenovo. Vážíme si každého návštěvníka, a přestože nemůžeme vždy číst a reagovat na každý příspěvek, doufáme, že se vám fóra líbí jako zdroj užitečných informací a způsob, jak zůstat ve spojení s ostatními členy komunity.

 

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá, proto prosím věnujte pár minut dokončení našeho průzkumu - může se objevit v okně prohlížeče. Jakmile kliknete na „Ano“, můžete ho dokončit na konci vaší návštěvy.

 

 

*Toto je pouze snímek obrazovky, takže se na něj prosím neklikejte;) Výzva na anketu může být zobrazena během návštěvy komunity.

 

Doufáme, že s vaší pomocí vylepšíme váš zážitek z našeho webu. Uveďte co nejvíce podrobností o svých zkušenosti; co se vám líbí a kde se můžeme zlepšit.

 

Ještě jednou děkujeme.

 

Váš komunitní tým

 

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead


DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat
X

Save

X

Vymazat

Top Kudoed Autoři

Zobrazit vše